Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RETURNING 2.0 - Retoryka w rozmowach

(29-05-2018, 21:34)wiwir napisał(a):  Po udanym wyłganiu się przy próbie kradzieży (10-15 tak na oko) dostałem +1

Dzięki tobie udało mi się puki co zdobyć chociaż 50pkt retoryki a już myślałem że ustanę i teraz byle do 60 i będę mógł wykonać zadanie z wodzem orków pionka':D
Odpowiedz

Z Jessem dostajemy łącznie 2 pkt retoryki tak btw, za dialog z byciem z górniczej doliny oraz jeśli wyrzucimy złoto przed zapytaniem o imię Dextera.
Odpowiedz

U Moe można dostać reto +1 jak się w pierwszej wymianie zdań odpowie "Ach tawerna" czy cos takiego.
U Lobarta jak powiecie ze jesteście za farmerami tez daje +1 do reto
Odpowiedz

Oprócz tego co nie zostało wpisane do tabeli i nie zostało wyłapane w tym wątku to dzisiaj jeszcze odkryłem, że po targach o wino klasztorne z Goraxem dla Lutera (quest dla gildi kupieckiej) też można dostac +1 do retoryki i expa przy okazji. Trzeba zjechać do minimum czyli 50szt złota przy nastawianiu maga na poziomie normalnym.
Odpowiedz

Musisz dodać do tabeli że przy pierwszej rozmowie z saturasem trzeba mieć 15 reto aby ta opcja dialogowa się pojawiła.
Odpowiedz

Witam Panowie! Mam kilka pytań. Moja postać 38 lvl, 3 rozdział patrzę a tu 20 retoryki .. wykupiłem wszystkie ksiazki jakie znalazłem i podbiło mi do 34, a potrzebuje 50 do zadania mroczna sieć. W khorinis zostały mi pulpity w górnym mieście w domach, u xardasa czytałem również w gd.
1. Pytanie gdzie w khprinis jeszcze są pulpity oraz w gd.
2.Czy w Jarku żeby czytać pulpity trzeba nauczyć się wszystkich języków ?
3. czy mogłem ominąć jakieś ksiazki u kupców(khorinis wyczyszczone) dzieki za pomoc !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości