Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RETURNING 2.0 - Retoryka w rozmowach

(31-05-2018, 15:23)styxu napisał(a):  Skąd zdobędę bryłkę rudy dla Kinzarthsa?

z ryby halvora na przykład możesz też zrobić go w jajo po za tym takie pytania nie w tym temacie..
Odpowiedz

Siema, mam 3 rozdzial 44 lvl i 31 retoryki stracilem u paru osob juz mozliwosc zdobycia, gdzie najlepiej szukac tej retoryki w calym khorinis przeczytalem prawie wszystkie ksiazki i zdobylem tylko 7 retoryki:/
Odpowiedz

Grając pod zręczność za chyba 10 wyłgań masz +1, poczytaj też pulpity. Swoją drogą to tych osób musiało być więcej niż pare bo strasznie skromnie z tą retoryką u Ciebie...
Odpowiedz

(10-06-2018, 18:20)Bandi napisał(a):  Siema, mam 3 rozdzial 44 lvl i 31 retoryki stracilem u paru osob juz mozliwosc zdobycia, gdzie najlepiej szukac tej retoryki w calym khorinis przeczytalem prawie wszystkie ksiazki i zdobylem tylko 7 retoryki:/

ło panie jakim cudem ty tak mało reto masz? pulpity ty czytasz? i starasz się chociaż od npców wyciągnąć tą retorykę?
Odpowiedz

(10-06-2018, 19:52)BishopBS napisał(a):  
(10-06-2018, 18:20)Bandi napisał(a):  Siema, mam 3 rozdzial 44 lvl i 31 retoryki stracilem u paru osob juz mozliwosc zdobycia, gdzie najlepiej szukac tej retoryki w calym khorinis przeczytalem prawie wszystkie ksiazki i zdobylem tylko 7 retoryki:/

ło panie jakim cudem ty tak mało reto masz? pulpity ty czytasz? i starasz się chociaż od npców wyciągnąć tą retorykę?

Wyciagalem od ludzi na poczatku gry z 10 retoryki moze wiecej troche reszta jakies pulpity, teraz nie wiem co mam robic:/
Odpowiedz

Teoretycznie możesz nauczyć się języka demonów. Z wieży Xardasa za każdą księgę dostaniesz plus 1 do retoryki :)
Odpowiedz

(10-06-2018, 22:47)Czarkuz napisał(a):  Teoretycznie możesz nauczyć się języka demonów. Z wieży Xardasa za każdą księgę dostaniesz plus 1 do retoryki :)

Jak nauczyc sie jezyka demonow? Mozesz opisac jak to przebiega?
Odpowiedz

(11-06-2018, 21:38)Bandi napisał(a):  
(10-06-2018, 22:47)Czarkuz napisał(a):  Teoretycznie możesz nauczyć się języka demonów. Z wieży Xardasa za każdą księgę dostaniesz plus 1 do retoryki :)

trzeci albo czwarty quest opiekuna kieruje cię do Xardasa i jego wieży Xardas jednak za słabo zna język demonów i wysyła cię do Kreola w GD który siedzi w wieży mgieł
Odpowiedz

(11-06-2018, 21:38)Bandi napisał(a):  

Ja straciłem od kilku osób Retorykę (Cassia, Ramirez, Saturas, Gorax, Kardiff, Asmal, Nalgur itd),
a pewnie jeszcze u kogoś, ale od większości osób dostałem. W 3 rozdziale miałem jej blisko 80 po odwiedzeniu większości miejsc. Na początku 5 rozdziału mam jej teraz 95, a nie czytałem jeszcze Kronik Stonnosa.
Z pewnością lepiej mieć jej wysoki poziom, bo jej zbyt niski poziom blokuje pewne zadania.
Czasem też trzeba wybrać poprawny dialog, bo mimo wymaganej Retoryki nie dostaniesz questa.
Trzeba uważać i sprawdzać wszelkie możliwości.

Takie pułapki są w modzie np: podczas rozmowy z Gebrandtem, by dał nam zlecenia z zaniesieniem kasy i listu do tawerny Orlana o północy, gdzie spotkamy Asmala i będziemy mieć szansę dołączyć do gildii zabójców.
Zły dialog i Gebrandt nie da nam tego zadania i po ptokach.
Podobnie jest w wątku kupców, gdy targujemy się z Onarem wymagane jest wybierane odpowiednich dialogów.
Odpowiedz

Ile pkt retoryki trzeba mieć aby Cassia oddała nam dziennik Vatrasa za darmo?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości