Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RETURNING 2.0 - INSTALACJA W POLSKIEJ WERSJI, Z OPCJONALNYMI PATCHAMI.

@Solace nie chce nic mówić, ale w pierwszym linku miałeś podać linka do moda, a jest tam link do spolszczenia xD

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz

(06-05-2018, 20:26)Simen napisał(a):  @Solace nie chce nic mówić, ale w pierwszym linku miałeś podać linka do moda, a jest tam link do spolszczenia xD

Mój błąd przy ostatniej edycji. Poprawione, dzięki za info.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Witam, u mnie problem trochę innego kalibru. Wie ktoś może jak ustawić myszkę żeby normalnie dało się poruszać ? Wszystko zainstalowałem jak podałeś i jest ok z tym że myszka to masakra, w opcjach ustawiłem największą czułość a mimo to ledwo się porusza.
Odpowiedz

(06-05-2018, 20:55)daryk1995 napisał(a):  Witam, u mnie problem trochę innego kalibru. Wie ktoś może jak ustawić myszkę żeby normalnie dało się poruszać ? Wszystko zainstalowałem jak podałeś i jest ok z tym że myszka to masakra, w opcjach ustawiłem największą czułość a mimo to ledwo się porusza.

Skoro w grze ustawiłeś max i nie działa, to spróbuj jakoś zwiększyć DPI w systemie. Możesz też spróbować uruchomić grę w oknie, a później ponownie w pełnym ekranie.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Wrzuć tu jeszcze sposób na usunięcie trawy, bo to częste pytanie i odpowiedzi na to można znaleźć w sumie w każdym temacie tylko nie tu :>
Odpowiedz

Pomoze ktoś? Juz czwarty raz instaluje na roznych partycjach i mam takie cos podczas wchodzenia do gry, wczytuje sie nowa gra pierwszy raz i w polowie paska wyskakuje taki bład.

https://imgur.com/qD2CBZe
Odpowiedz

xD No nie mam słów.
Odpowiedz

Dobra trzeba dodać te fixy. Zaraz leci edit.

Gotowe.

Odpowiedz

Witam, zainstalowałem wszystko zgodnie z filmikiem i poradnikiem, a niestety mam problem o którym (chyba) nikt jeszcze nie napisał.
Mianowicie, odpalam gre, mam biały obraz a reszta działa, bo słysze filmik początkowy, potem jak ruszam myszką to też jakbym byl w menu głownym i działają dzwieki, a niestety obraz mam biały.
Odpalam jako administrator, pobralem all patche, dx11, a coś blokuje obraz. Nadmienię tylko, że mam G2 Gold Edition z Steam.
Miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie?
Odpowiedz

O wiele lepsza i stabilniejsza jest ta wersja DX11 podana w pierwszym poscie, niz ta przy instalacji Returninga ? Nie ma problemow typu niewidoczne okna dialogowe itd. jak w przypadku innych modyfikacji ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości