Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RETURNING 2.0 - INSTALACJA W POLSKIEJ WERSJI, Z OPCJONALNYMI PATCHAMI.

(16-03-2020, 20:12)Ventrue napisał(a):  Pokaż zawartość folderu System.

https://i.postimg.cc/Sx3w0Mwt/gothic2ret...system.jpg
Jak gram bez DX11 (bo nie da się grać ze względu na śnieżnobiały ekran), to nie wyświetlają mi się przedmioty zaznaczane w ekwipunku. A wiem że powinny, bo widziałem na YTubie. Moda zistalowałem tak jak jest w opisie. Nie zaznaczałem dwóch ostatnich opcji związanych z DX11. Skopiowałem sugerowane przez stronę Bractwa pliki. W trakcie włączonej gry pobrało mi ponad 200 mb danych dotyczących teksutur do folderu z grą. Wypakowałem je, ale zgaduję, że trzeba do folderu "system".

Nie mam pojęcia co źle robię. Wywaliłem 3800 zł na laptopa. Np. Diablo 3 chodzi mi bez problemu, a tam też potrzebny jest DX11.

Oczywiście można grać bez DX11, ale chciałem zobaczyć jak to wygląda. W AB np. jest tak, że cały czas mam pochmurną pogodę (bez DX11 rzecz jasna), a w niektórych miejscach znikają mi tekstury, co pewnie jest związane z błędami moda. W końcu to jest mod, a nie oficjalny dodatek do gry robiony przez firmę. 
Odpowiedz

Najpierw mówisz, że grasz bez DX a tam widzę pliki, które ci tego DX i tak podpinają. Znikanie tekstur to raczej wina starej gry nie moda. Graj na DX i zainstaluj nowego systempacka, który naprawia wykrywanie dedykowanej karty na laptopie. I pamiętaj, że Wiedźmin 3 ci może działac płynnie a DX i tak będzie czasem lagował. Mój znajomy też miał problem z białym ekranem ale u niego wystarczył reinstal oraz robienie dokładnie tego samego co jest w instrukcji.
Odpowiedz

No bo skopiowałem pliki, które ściągnąłem z tej strony, żeby pokazać kompletną zawartość folderu. Przeistalowałem wcześniej grę. Pliki DX mogę usunąć i grać dalej.

Jaki to ma być systempack? Poproszę o link. Bo na pewno nie z isntalatora moda. Z istalatora wszystko zaistalowałem łącznie z Visual C+.

Zaistalowałem jak jest napisane. Poza tym istalacja jest prosta, więc trudno się pomylić.
Odpowiedz

https://github.com/GothicFixTeam/GothicFix/releases

Oto wszystkie pakiety systemowe.
Odpowiedz

To nie działo, cały czas to samo. Zaistalowałem grę i moda od nowa, fixa z moda,

oraz systempacka i playerkita z https://github.com/GothicFixTeam/GothicFix/releases

Jakaś posrana sprawa jest z tym directem w grze. Nie mam pojęcia o co chodzi. Może coś w komputerze czy w karcie graficznej jest nie tak. To musiałby informatyk pogrzewać w kodach, biosach, czy czym tam się grzebie.

Sprawa nie do rozwiązania, może to też model komputera, może to nie powinno się na laptopie grać. Może to też windows, pewnie XP do tego trzeba, a nie 10. Nie wiem. Zagadkotwa i tajemnicza sprawa z tym DX11. Może nie powinno się z płytu tylko z internetu ściągnąć podstawkę. Powodów może mnóstwo.

Przez internet mi tu raczej nikt nie pomoże. Będzę musiał iść do serwisu z tym.

Najważniejsze że sam mod działa.
Odpowiedz

Wie ktoś dlaczego podczas rozgrywki ciągle wycisza mi się muzyka? Aby ją włączyć spowrotem muszę wczytać zapis.
Odpowiedz

Lepiej instalować manualnie czy przez spine?
Odpowiedz

W ogóle.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

smutajka
Odpowiedz

anioł

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości