Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Tutaj polecam zrobić taki zbiór porad dotyczących rozgrywki. Logiczne, że mogą tutaj znajdować się spoilery, więc jeśli ktoś ich nie chce, niech nie przewija dalej.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz
#2

sprintuje się tyldą, ~ (pod ESC prawdopodobnie)
mała ciekawostka, bo w opcjach sterowania tego nie znajdziecie

te informacje w opcjach "ustawienia gry" włączacie pod klawiszem I (ale np. nie włączy się pokazywanie głodu jezeli gracie na latwym poziomie)

podbijcie tak szybko jak to mozliwe do tego ziomka od owiec w Khorinis, nauczy was zbierania mięsa ze zwierząt
Odpowiedz
#3

Nie zapomnijcie o 1000 sztuk złota od Lehmara (10 Retoryki).
Odpowiedz
#4

Jeżeli odpowiednio poprowadzimy rozmowę z Jesse (ten bandyta, który stoi przed jaskinią i chce wciągnąć nas w pułapkę) to można zyskać nawet 2 retoryki. (jeszcze nie wiem czy to dużo czy nie)
Odpowiedz
#5

Nie zabijajcie Jessiego, bo jest to z nim zadanie. Nie przeszukujcie jednego z braci na pustyni po zabiciu dopóki nie pokonacie drugiego jeśli macie włączone usuwanie pustych zwłok.
Odpowiedz
#6

Jakie to zadanie dot. Jessiego?

Jeżeli ci pomogłem,to dodaj mi punkt reputacji!
Returning 2.0 Strażnik Światynny
Odpowiedz
#7

Radze bardzo dobrze sie rozgladac po krzakach , skalach jest bardzi duzo ukrytych roslin bonusowych ja przed dojciem na farme lobarta znalazlem 2 smocze korzenie i 1 goblinie jagody duzo pladrowac otoczenie :)

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz
#8

Gdzie jest Krzyż Przeznaczenia? bo w żadnej jaskini go nie ma
Odpowiedz
#9

Gdzie te smocze korzenie znalazłeś ? O ile pamiętam krzyż przeznaczenia jest w jaskini za siedziba Dextera. Tylko na hardzie chyba że włączyłeś full content
Odpowiedz
#10

Mała porada dla ludzi mających problem z notatką Halvora od bandytów. Robicie tak
Podchodzicie do progu drzwi w jaskinii czekacie aż się na was rzucą idziecie lekko w bok żeby szef nie zestrzelił was z kuszy, następnie lecicie na powierzchnię skręcacie w lewo na kamień czekacie aż podbiegną, włączacie sprint (~) i lecicie do jaskini, po chwili stracicie agro od bandytów i możecie w spokoju splądrować skrzynię, polecam zapisać w tym momencie i uciec uważając na szefa, który strzela z kuszy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości