Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

Witam
mam zamiar grać Paladynem 2h
jakieś porady jak rozwijać postać, gdzie znajdę dobrą 2h na początek
Odpowiedz

(02-01-2019, 01:34)erysipelas napisał(a):  Witam
mam zamiar grać Paladynem 2h
jakieś porady jak rozwijać postać, gdzie znajdę dobrą 2h na początek
Leze czarnego trola na poczatek rozwijanie sila sila sila + inne potrzebne umiejetnosci trofea skradanie umiejetnosci zlodziejskie itp

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

(Nekro) czy sie olaca dawac 2reke zeby lepiej bic z kostura ?
Odpowiedz

(06-01-2019, 21:13)killersenpai napisał(a):  (Nekro) czy sie olaca dawac 2reke zeby lepiej bic z kostura ?

mozna dawac w 2h albo w 1h do 30 + 1 szpada z gildii zlodzieki na poczatek

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

(06-01-2019, 21:13)killersenpai napisał(a):  (Nekro) czy sie olaca dawac 2reke zeby lepiej bic z kostura ?

na nekro opłaca się każda zdolność bojowa zamiast magicznych... bo magiczne są bezużyteczne
Odpowiedz

Jakieś porady odnośnie walki? 32 poziom, rozdział 3. Szkielety w zawalonej kopalni sprawiają mi problemy. Nie mogę ogarnąć dobrej techniki walki. Oglądając Wagona widzę że potrafi stać w jednym miejscu siekać mieczem na boki. Mi się to jakoś nie udaje. Ktoś ma tipy?
Odpowiedz

Nie wiem co ty robisz z lvl na którym jest się normalnie dopiero w jarku po za tym zmień swój wzór, Wagon to nie jest najlepszy wybór.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(07-01-2019, 18:36)Tizgar napisał(a):  Nie wiem co ty robisz z lvl na którym jest się normalnie dopiero w jarku po za tym zmień swój wzór, Wagon to nie jest najlepszy wybór.

Przed jarkiem wyczyściłem całe khorinis za wyjątkiem troli bo nie dawałem z nimi rady. Z orkami nie mam takich problemów jak ze szkieletami, ork-elita szybciej schodzi niż te pieprzone szkielety. Nie wiem co jest grane
Odpowiedz

czekaj.. masz 32 lvl i jesteś w 3 rozdziale? jak?
Odpowiedz

Zaczynam grać na legendzie pod siłe jako najemnik i takie pytanie co robic i w co dawać na początku zeby za bardzo niczego nie zepsuc? Bo zbytnio nie mam pomysłu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości