Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

Mag ognia jest wporzadku przyjemnie sie gra ja na poczatku zainwestowalem w zręczność dla kradzieży do 50 pkt uzywalem szpad przez 1 rozdzial a potem inwestowalem w mane kregi i czary i zbieralem kase dla regeneracji many za 10k zlota no i oczywiście skorowanie kly zeby szpony itd i nie ucz sie trofeow smoka dla maga sa nieprzydatne
Odpowiedz

(19-12-2018, 15:45)Nuxemo napisał(a):  Grając pod tarczę, maksuje skilla w 1h i tarczy?

nieee maksujesz 2h i kuszę do tego nie zapomnij nauczyć się duali i ładuj wszystko w manę
Odpowiedz

(19-12-2018, 16:37)BishopBS napisał(a):  
(19-12-2018, 15:45)Nuxemo napisał(a):  Grając pod tarczę, maksuje skilla w 1h i tarczy?

nieee maksujesz 2h i kuszę do tego nie zapomnij nauczyć się duali i ładuj wszystko w manę

Ups to spartoliłem, bo nie mam już PN, ciężko grać full magiem pod 1h i tarczę, ale na duale jeszcze się wyskrobie.
Odpowiedz

Te wasze ironie ....

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Witam.
Planuje zagrać Magiem prawdopodobnie ognia na poziomie normalnym. Mam 3 pytania
1.Czy warto zainwestować w zręczność i siłę do 50 za PN. Czy skupić się na jednej statystyce?
2.Czy warto inwestować w broń 1h czy od razu skupić się na 2h?
3.Opłaca się szybko dołączyć do gildi pobocznych i wykonać zadania czasowe a następnie szybko zostać magiem i przejść do 2r dla regeneracji many i dopiero wtedy czyścić mape i robić misje z 1r ?
Dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedz

1. jedną polecam zręczność
2. od razu 2h chyba że jesteś łamagą i nie dajesz sobie rady z 2h
3. nie opłaca się... 1R czyścisz bronią... mag ognia ma o tyle fajnie że jego skille mają obrażenia w czasie jeszcze.. widm jednak nie uprzątniesz ani szkieletów one zostaną ci na 2R... najlepiej robić wszystko powoli bo będziesz beczał że "tego się nie da tamtego się nie da mod źle zrobiony" ale do gildii pobocznych należy dołączyć przed zostaniem nowicjuszem i zrób questy u najemników... no i jak już zostaniesz magiem to śpiąc regenerować ci się będzie mana więc zdobędziesz śpiwór i masz praktycznie darmową regenerację many po za walką
Odpowiedz

Witam gram pod zrecznosc i mam duale mam 96% w jednorecznej broni i wiadomo ze poslugiwanie sie bronia dwureczna wplywa na krytyk od duali dlatego chcialem dac troche w bron dwureczna i dobilem do 30% po 5 pkt nauki ale od 30% zeby wbic 5% to zamiast placic 10 pkt nauki za prog od razu place 15 pkt nauki a teraz kiedy mam 70% place juz 20% gdzie majac 96% w jednoreczniaku zeby wbic 5 pkt musze zaplacic tylko 15 pkt nauki to dlatego ze inwestuje w 2 bronie jednoczesnie czy w 2 broni dwurecznej inaczej sie wydaje pkt nauki (przypomne ze do 30% dawalem po 5 pkt nauki za 5% i od razu prog przeskoczyl 5% za 15 pkt nauki a nie za 10)
Odpowiedz

jest to spowodowane tym że ładujesz w dwie bronie to samo masz jak ładujesz w dwa atrybuty
Odpowiedz

Witam.
Gram sobie Magiem Ognia 20lvl poziom normalny i mam 84int z kosturem którego używam tylko do zaklęć bo na razie walczę El Bastardo i mam 5 drobnych pytań:
1. Czy da się jakoś zabić szkielety i trolle w 1R czy muszę czekać na lepsze zaklęcia?
2. Ile powinno się mieć inta w 1R ?
3. Jak zwiększyć moc magiczna i za co ona odpowiada ?
4. Jaka jest najlepsza zbroja dla Maga w 1R ? Aktualnie biegam w tej od myśliwych za zabicie wilka
5. Czy kostury Maga Ognia podpalają ?
Odpowiedz

1. da się gdybyś zdobył dziennik Vatrasa i go przeczytał byś miał darmową ciekawą runę
2. ile się da
3. zaklęcia w teorii zwiększa siłę zaklęć ale bonus jest ledwie widoczny
4. no zgadnij...
5. sprawdź sam przecież go kuźwa masz...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości