Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

(07-05-2018, 11:00)loren napisał(a):  Witam, mam problem.chcialem sie dowiedziec czy moge ulepszac zreke powyzej 45? bo u mnie jest napisane ze przekroczylem limit to samo dotyczy sie rowniez jednoreki 25 max.i tutaj pytanie czy jak zdobede wiekszy lv to bede mogl ulepszac wiecej?
dodam ze gram na poziomie normalnym

dobra mialem jakis blad ze nie moglem ulepszac o 5 pkt tylko moglem jak ulepszalem o 1pkt dziwne (post zostawie bo moze ktos tez bedzie mial taki problem)
Odpowiedz

Chciałbym zagrać coś nowego dlatego też myślałem nad dualem + łuki, ledwo co zacząłem grę, lecz chciałbym już tak powoli iść w tę stronę. W co powinienem maksować oraz właściwie do której gildii powinienem dołączyć (właściwie jakie są poza podstawowymi? XD). Ogólnie też by się przydało kilka takich podstawowych rad co robić na początku gry, w sensie czego przydałoby się nauczyć itp.
Odpowiedz

(07-05-2018, 14:31)Ziela napisał(a):  Chciałbym zagrać coś nowego dlatego też myślałem nad dualem + łuki, ledwo co zacząłem grę, lecz chciałbym już tak powoli iść w tę stronę. W co powinienem maksować oraz właściwie do której gildii powinienem dołączyć (właściwie jakie są poza podstawowymi? XD). Ogólnie też by się przydało kilka takich podstawowych rad co robić na początku gry, w sensie czego przydałoby się nauczyć itp.
Idziesz pod zręczność, jak chcesz lepsze kryty z dwóch mieczy to idziesz pod broń dwureczną. Jeśli  chodzi o gildie to nie ma typowej pod zręczność więc wybierasz jaka chcesz. Polecam ruszyć dość szybko wątek zabójców ponieważ dostaniesz fajne zbroje. Pancerz dostaniesz również od gildii złodzieji oraz myśliwych. Jak będziesz szedł pod 2h to na początku będziesz używał wlocznie jedna znajduje się w mieście w wieży gdzie jest Joe, jak masz otwieranie zamków to możesz otworzyć drzwi. Jeśli chodzi o łuk to jak idziesz do magów wody przez most to pod nim jest jaskinia a w niej cieniostwory, martwy ork i ten łuk.
Odpowiedz

Oczy krwawią napisze to jeden raz i każdy ma zapamiętać niezależnie od tego na jakim gracie poziomie pod żadnym pozorem nigdy nie wydajecie ani jednego pn w życie i wytrzymałość nigdy te statystyki można mieć za free.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Za free to chyba jak użyje się rzeczy do podnoszenia statystyk.
Odpowiedz

Jakiś dobry miecz 1H na początek? Mam 30% i 40sily,mam zamiar grać nekro.

Jeżeli ci pomogłem,to dodaj mi punkt reputacji!
Returning 2.0 Strażnik Światynny
Odpowiedz

(07-05-2018, 18:32)Eagle.D napisał(a):  Jakiś dobry miecz 1H na początek? Mam 30% i 40sily,mam zamiar grać nekro.

Rubinowe ostrze lub El Bastardo, możesz nauczyć się je wykuć od Harada.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Robić postać pod zręczność czy siłę, który styl jest szybszy? 1h czy zręcznościowa walka szpadą? Czy do duali mógłbym używać szpady? Zamierzam grać Str. Świątynnym.
Odpowiedz

(07-05-2018, 19:18)Whitie napisał(a):  Robić postać pod zręczność czy siłę, który styl jest szybszy? 1h czy zręcznościowa walka szpadą? Czy do duali mógłbym używać szpady? Zamierzam grać Str. Świątynnym.

Jeżeli chcesz grać pod zręczność, to odradzam strażnika świątynnego. Jest to gildia przeznaczona dla postaci pod siłę, ze względu na to, że posiadają unikalne bronie dwuręczne które są dostępne tylko dla nich. Do 1h zręczności polecam najemnika. Co do szybkości to szpady są szybsze, no i będziesz mógł szybciej nauczyć się Akrobatyki. Co do walki dwiema broniami, to tylko wyznaczone bronie można założyć do dwóch rąk. Będą nazywać się w stylu "Miecz lewy" oraz "Miecz prawy", są to tak jakby pary, każdy z nich uznawany jest za broń unikalną. Trzeba je znaleźć w świecie gothica, są jednak dostępne trochę później w grze.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Mam takie pytanko. Gram na legendarnym i zastanawiam się, czy działa tu może coś w stylu zmęczenia czy coś? Mianowicie dobiłem sobie 30 w walce jednoręcznej, jednak machanie mieczem na boki zdaje się niesamooowicie wolne... Mam wrażenie, że będąc "zielonyn" wywijał on tym mieczem szybciej...
Edit. 1 Od razu dodam, że dzieje się to nawet gdy mam 100/100 wytrzymałości i zmęczenie, to przy głodzie i pragnieniu, jest na 0%.

Drugie pytanko odnosi się do tych wszystkich sakiewiek na zioła, bronie, pancerze, rupiecie itd. Na cholerę to komu? :O
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości