Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

Postanowiłem zostać czeladnikiem u Harada (chcę zostać magiem, ale wydaje mi się, że chyba dobrze zrobiłem, czy nie? xD) wiecie może skąd brać stal ?
Odpowiedz

(06-05-2018, 21:42)Viper2013 napisał(a):  Postanowiłem zostać czeladnikiem u Harada (chcę zostać magiem, ale wydaje mi się, że chyba dobrze zrobiłem, czy nie? xD) wiecie może skąd brać stal ?

Harad to najlepszy wybór jeżeli chcesz dużo zarobić. Co do stali, zapytaj harada skąd bierze swoje pręty. Nastepnie będziesz musiał nauczyć się jak wydobywać rudę, oraz przetapiać ją. Udaj się do vipera, oraz do snipesa. Jeden siedzi w karczmie Kardiffa, a drugi pracuje na farmie Lobarta.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Dzięki za info @Solace ;)
Odpowiedz

(06-05-2018, 21:41)pitappl napisał(a):  
(06-05-2018, 21:38)Solace napisał(a):  
(06-05-2018, 21:36)pitappl napisał(a):  1.Do jakiej gildii dołączyć jeśli chcę grać pod siłę 2H lub zręczność 2H/Łuki?
2. Czego polecacie się nauczyć na początku? Myślałem nad kowalstwem,alchemią i otwieraniem zamków.

1. Siła 2H zdecydowanie Bractwo Śniacego, Strażnicy posiadają unikalne bronie dwuręczne, które zwiększają Ci permanentnie statystyki. 2H i łuki to Najemnicy.

2. Kowalstwo, alchemia i otwieranie zamków to mus. Polecam też skradanie żeby obrabować cale khorinis.

Orientujesz się może czy gra pod zręczność jest tak samo przyjemna jak w podstawowym NK? ::D Bo mam ogromny dylemat xD. Jeszcze jedno, w 1 rozdziale dołączyć do wszystkich gildii? (kupców, złodziei itp).

Gra pod zręczność jest bardzo fajna ze względu na to, że returning 2.0 oferuje bronie dwuręczne (włócznie) skalujące się ze zręcznością, a nie tylko łuki. W 1 rozdziale możesz dołączyć do:

-Gildii złodziei
-Gildii kupców
-Gildii zabójców

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Ja tu zarzucę jeszcze kilka pytań! :D

1.Opisze mi ktoś dokładnie questa z Gallahadem? Z tego co pamietam ze starego Returninga,to łatwo go zepsuć...

2.Najlepszy mistrz w Khorinis dla Nekromanty? Myślałem o Haradzie

3.Nekromanta opłaca się grać? Nie jest za trudno/łatwo?

4.Co należy zrobić w pierwszej kolejności jak wbije do Khorinis? Jest coś takiego co muszę wykonać jak najszybciej?

Jeżeli ci pomogłem,to dodaj mi punkt reputacji!
Returning 2.0 Strażnik Światynny
Odpowiedz

Witam, mam zamiar grać Strażnikiem Świątynnym ostro pod siłę i 2H na normalu, jakieś porady? Chodzi mi ogólnie, w co pakować PN, co się opłaca, co się nie opłaca itp.
Odpowiedz

Dzień dobry, mam zamiar iść w dualwilding. Postać rozwijać pod kątem uzbrojenia pod zręczność? No i który rodzaj walki masterować? Bo walki dwoma mieczami podobno dopiero w III rozdziale można się nauczyć.
Odpowiedz

Jaką gildię polecacie? Nekromanta czy Bractwo. Grałem w starego Returna i przeszedłem po stronie bractwa, jednak w starej wersji Returning nekromanta miał bardzo mało questów i tutaj nasuwa się pytanie czy bractwo i nekromanta otrzymali nowe questy?
Odpowiedz

Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z podnoszeniem stałych statystyk za pomocą np. ciast, mikstur, tabliczek. Czy można od razu je użyć i nie zwiększą nam progu punktowego?
Odpowiedz

Witam, mam problem.chcialem sie dowiedziec czy moge ulepszac zreke powyzej 45? bo u mnie jest napisane ze przekroczylem limit to samo dotyczy sie rowniez jednoreki 25 max.i tutaj pytanie czy jak zdobede wiekszy lv to bede mogl ulepszac wiecej?
dodam ze gram na poziomie normalnym
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości