Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci

(06-05-2018, 14:29)MiZielek napisał(a):  Wie ktoś gdzie dostane spis broni ewentualnie konsole? Bo nie moge się zdecydować w co iść, ogólnie ide do magów wody ale na początku chce korzystać z łuku, widziałem broń która jest dwuręczna i na zręczność i chciałbym zobaczyć czy jest takich więcej.

Bronie dwuręczne na zręczność to włócznie, i owszem, jest ich więcej.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Mam takie pytanie odnośnie Uriziela. Czy można zrobić z niego broń jednoręczną?
Odpowiedz

(06-05-2018, 15:54)revynar napisał(a):  Mam takie pytanie odnośnie Uriziela. Czy można zrobić z niego broń jednoręczną?

Niestety nie.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

(06-05-2018, 00:28)Lambert napisał(a):  Chcę iść typowym wojem pod broń białą (jeszcze nie wiem czy 2h czy 1) mam około 80 pkt do rozdania w staty, co polecieć?

Polecam około 20 punktów władować w wytrzymałość, następnie 15/20 w HP.
Dobij sobie siły do El Bastardo i go wykuj, to jeden z lepszych mieczy w pierwszym rozdziale.
Reszte przeznacz na otwieranie zamków, skradanie.

Odpowiedz

Woj ma 3 drogi rozwoju
- 2h co i tak zmusi ci do rozwoju zarówno 1h jak i 2h
- 1h typowe 1h z tym ze ciężko potem o fajna bron dopiero szpon 1h będzie gites
-dual to najlepsza opcja zapewniająca największy dmg w grze tak duale są lepsze niż 2h ale jest cholernie problematyczna w rozwoju na początku bardzo ciężko prowadzi się taka postać.
- kwestia tarczy odradzam przez zwalone animacje bez 90% to jest walka jakbyście byli kalekami a i na 90% animacja może się nie odpalić poprawnie i tarcza dalej nie zostanie użyta.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Kto uczy dualów ? W jakie staty dawać pukty standardowo w siłe ?
Odpowiedz

Ja mam pytanie jak chce isc sciezka maga ( nekromanty ) to najlepiej isc na poczatku mag ognia , wody czy cos innego :D
Odpowiedz

A kto (oprócz Thorbena bo nie chce mnie nauczyć) może mnie wyuczyć w otwieranie zamków/kradzież itp

Edit: I jakie noże/sztylety trzeba mieć, aby wydobywać mięso z mobów?
Odpowiedz

Mag ma możliwość wykorzystania Szponu Beliara jako broni czy tylko jako runę.
Odpowiedz

jak dołączyć do zabojców bo zrobiłem questa dla Gerbranta, poszedłem o północy do karczmy, rano ide do Gerbranta daje mi list i ide o 22 koło sędziego, ale po tym jak przyjde Gillian i Wambo normalnie odchodza? coś zepsułem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości