Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Cześć mam problem z returningiem podczas proby wyplyniecia na wyspę irdorath wywala mi gre w momencie kiedy kłade sie spac . da cos sie na to poradzic?
Odpowiedz

Witajcie Przyjaciele, mam jedno pytanko ( może być głupie ale kto pyta ten nie błądzi ).
Czy modyfikacja Returning 2.0 jest już całkowicie spolszcznona ?
Pamiętam że był w połowie Rosyjski Dubbing, jest już w pełni Polski ?

Niech Innos będzie z Wami !
Odpowiedz

Spoko, nie jest.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

(28-10-2021, 20:55)Quasch napisał(a):  Spoko, nie jest.

Chyba mu chodziło o napisy po polsku a nie dubbing
Odpowiedz

To w kwestii napisów od dawna mamy w pełni kompletne, jeśli zaś chodzi o dubbing nie ma i oby nigdy nie było.
Odpowiedz

Tak, chodziło mi o dubbing Polski.
Średnio podchodzi mi ten Rosyjski, dzięki za odpowiedzi ! 
Pozdrawiam :)
Odpowiedz

Cześć,

Gram w Returning 2.0 Nekromantą i mam problem jak wracam z Jarkendaru do Khorinis.
Mianowicie po przejsciu przez portal lub użyciu teleportu kasuje mi inteligencję do 1.
Czy ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak to rozwiązać?
Odpowiedz

Witam panowie i panie mam problem z Gothic Returning Nowy Balans. Problem polega na tym, że po włączeniu w grze ekwipunku ten się nie wyświetla. Ukazuję się jedynie ikona przedmiotu który aktualnie jest podświetlany. jak mogę to naprawić.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Witam drodzy Państwo szukam nie scompilowane scrypty do returning 2.0 dokładnie wystarczą mi pliki mst_monsters oraz items . z góry dziekuje za odpowiedź.
Odpowiedz

Muszę na nowo instalować grę, ponieważ miałem dziwnego buga a kodów używać nie zamierzam. Mianowicie pomimo zebrania wszystkich ornamentów dla Nefariusa w I rozdziale, wciąż czekał na pozostałe ornamenty i nie mogłem ruszyć z fabułą. Bardzo dziwny bug.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości