Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Nie skipowałem z Vatrasem, z Hagenem raczej też nie (mam taki zwyczaj, że czytam każdy dialog i dopiero go przełączam na następny, więc nie nazwałbym tego skipowaniem).

Będąc w kręgu z pierścieniem na palcu pogadałem z Saturasem jeszcze - odsyła mnie do Vatrasa po list. Vatras nie ma żadnej opcji dialogowej na to, Hagen w dalszym ciągu odsyła mnie do Magów Wody. Bieda straszna, bo sprawdziłem ile czasu w grze -22 h (chciało mi się w wszystkie zadania poboczne bawić -.-').

Ktoś ma jakiś inny pomysł ?

EDIT - wróciłem do zapisu przed pogadaniem z Hagenem, ogarnąłem najpierw zadania od Magów Wody, potem pogadałem z Hagenem i było to samo. Okazało się, że kolejność zadań nie robiła tu różnicy, kwestią błędu było niewykonanie zadania z zaginionymi ludźmi (zabicie dextera i dorwanie listu Kruka do niego), po tym pogadałem z Vatrasem i Hagenem i normalnie 2 rozdział się pojawił.
Dzięki za pomoc!
Odpowiedz

Spróbuj kodem przywołać ten list Vatrasa do saturasa insert  ItWr_SaturasFirstMessage_Addon_Sealed
Odpowiedz

Siema mam pytanie jak próbuje zainstalować Returninga 2.0  pojawia się okno, aby wybrać folder z grą. Gdy wybieram nie mogę kontynuować instalacji tak jakby mod nie widział, że tam jest gra. Posiadam wersje steam.
Odpowiedz

Witam,Mam jedno pytaniie ktore może dla wielu okazywac sie głupie, ale dopiero zaczynam zabawe z modami i jeszcze zbytnio nie ogariam.A mianowicie gdy zainstaluje Returning 2.0 przez Spine jest opcja usuniecia tej duzej ilosci trawy ?
Odpowiedz

Cześć dzisiaj zainstalowałem tego moda bez ab  i mam dwa pytanie

1. czy ktoś może wydłumaczyć czym się różnią poziomy trudności

2 dlaczego jak sciągnie dubbing z spine 2.0 to nadal mówią bo rosyjsku
Odpowiedz

Mam pytanie - Zrobiłem wszystkie questy do ataku bractwa mesjafu (u balama i tiraxa itd.) ale podczas gadania z Balamem w nocy (próbowałem co godzine od 18 do 5 ) nic się nie dzieję, nie załącza się nic, nie mam opcji żadnej dodatkowej na atak. W czym może być problem? Przeszukałem wszystko z poziomu google, włączając w to Rpgrussia. 

Ma ktoś jakiś pomysł? bądź sposób inicjacji tego ataku ?

Jeśli to w czymkolwiek pomocne - obecnie siedzę w rozdziale 4 (wiem trochę przy późno na bractwo, ale musiałem sporo poczytać, żeby nadgonić poboczne dodane wątki)
Odpowiedz

(12-05-2021, 17:09)dimitriveg napisał(a):  Witam,Mam jedno pytaniie ktore może dla wielu okazywac sie głupie, ale dopiero zaczynam zabawe z modami i jeszcze zbytnio nie ogariam.A mianowicie gdy zainstaluje Returning 2.0 przez Spine jest opcja usuniecia tej duzej ilosci trawy ?

Musisz zainstalować noGRASS.vdf na pliku data
Odpowiedz

(22-05-2021, 17:40)wojteko napisał(a):  Cześć dzisiaj zainstalowałem tego moda bez ab  i mam dwa pytanie

1. Statystykami wrogów, PN jakie dostajesz za poziom, początkowymi itemami od Xardasa i chyba współczynnikiem zarobku (tzn. ile złota dostajesz jako czeladnik, za trofea itp.). Na najłatwiejszym poziomie trudności domyślnie wyłączono też truciznę i pułapki. Moim zdaniem nie opłaca się grać na poziomach poniżej normalnego, bo gra jest zbyt prosta.
Odpowiedz

(06-06-2021, 10:44)Koryn napisał(a):  
(22-05-2021, 17:40)wojteko napisał(a):  Cześć dzisiaj zainstalowałem tego moda bez ab  i mam dwa pytanie

1. Statystykami wrogów, PN jakie dostajesz za poziom, początkowymi itemami od Xardasa i chyba współczynnikiem zarobku (tzn. ile złota dostajesz jako czeladnik, za trofea itp.). Na najłatwiejszym poziomie trudności domyślnie wyłączono też truciznę i pułapki. Moim zdaniem nie opłaca się grać na poziomach poniżej normalnego, bo gra jest zbyt prosta.

Dzieki za infomacje
Odpowiedz

Witam, mam problem z returningiem. Błąd jaki mi się dzieje z grą jest taki iż zamiast wyświetlać mi się normalnie gra to po włączeniu nowej gry mam taki ekran (zamieszczony link) nie wiem jak sobie z tym poradzić, pytanie czy ktoś miał taki problem i wie jak sobie z nim poradzić, instalacja robiona krok po kroku z filmem o instalacji zamieszczony na stronie z informacją i linkami do pobrania.[Obrazek: view?usp=sharing][Obrazek: view?usp=sharing] problem z g2nk returning 2.0
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości