Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wydaje mi się że ten 1h "Sihill" jest spieprzony ,mając 785 siły zadaje obrażenia 200-300.
Oglądając" Majesa" przy jego sile 490 jego 2h "Sihill zadaje 500-600.
1h-250 zaostrzony 275
2h- 320
Odpowiedz

Na Zapomnianej wyspie na jednym tylko drzewie są jabłka -7 sztuk. (szukałem ponad pół godziny !!!!)
Odpowiedz

7 rozdział. Nie mogę zabić żadnego  herszta orków bo mnie piorun zabija .(przy przejściu do GD ,przy czarnym trollu czy za latarnią)
ps-innych oczywiście mogę
Odpowiedz

Jeśli komuś brakuje opcji dialogowych u ludzkich Npc, to może być wina kradzieży kieszonkowej- sam się tak wtopiłem (wtedy jeszcze tego nie wiedziałem) i nie dostałem zadania "Prezent dla Hanny" u Abigail, bo mądry ja podbijałem sobie retorykę na niepowodzeniach w kradzieży- musiałem się wspomóc kodem na klucz od Hanny, żeby ogarnąć jubilerstwo undecided
Zakładam że buguje się jak jest 0% szansy- mam właśnie misję na Runę "Mora ultaru" do szpona Beliara- trzeba pogadać z Paladynem Melchiorem i go pobić, to jak podczas któregokolwiek dialogu wezmę kradzież, a potem się wyłgam (z sukcesem) to już opcja dialogowa żeby kontynuować zadanie się nie pokazuje, a szansa wynosi 0%.
Niepamięć nie pomaga.
Niedawno to zauważyłem, nie wiem czy ktoś prędzej o tym wspominał- jak tak to może się podzielić jeśli ma jakieś info na ten temat:)
Od tej pory będę sprawdzał opcję kradzieży u npc, u którego mam dostać zadanie, czy będzie się powtarzało.
Przestrzegam więc przed pochopnym używaniem kradzieży na Npc, którzy w przyszłości będą mieli dla nas jakieś misje.
Załączam plik z sejwem przed rozmową z Melchiorem:
https://drive.google.com/file/d/1B8TiPL6...sp=sharing
Pozdrawiam :)
Odpowiedz

Mam wyuczoną alchemię, lecz gdy chcę stworzyć mikstury np. esencja leczniczą, to wyświetla mi się tylko "wróć" i "koniec". Uprzedzam, że posiadam potrzebne składniki i menzurki. Boryka się ktoś z podobnym problemem, a może ma ktoś sposób/rozwiązanie ?
Odpowiedz

Witajcie, jestem w 2r w jarku. Nagle zorientowałem sie ze nie moge z kuzni korzystac mimo ze mam mlotek. To samo kilof mi nagle zniknal z eq. ktos wie o co chodzi?

Edit: kuznia juz ogarnieta i kilof juz mam ale nie chce kopac rudy zelaza. Ze niby nie mam kilofu. Wtf?
Odpowiedz

Co zrobić jak podczas grania podchodzisz do miejsca gdzie zawsze leży Płytka aktywująca kamienie druidów, ale tym razem jej nie ma? W tym miejscu ona miała być, obok latarni Jack'a. Wersja gry AB_Mod_2020_11_14
Odpowiedz

Jak zaznaczyles opcje losowania to dlaczego ma tam niby byc? moze byc ale nie musi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości