Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(26-05-2018, 16:11)vaiper napisał(a):  
(26-05-2018, 15:37)DragonSee5 napisał(a):  
(26-05-2018, 14:53)vaiper napisał(a):  mam bug z otwieraniem kufrów. mam siłę 63/49 i gdy chce otworzyć kufer siłą, to mi pokazuje że potrzeba tyle i tyle siły, choć ja mam więcej siły. jakiś czas temu zacząłem grać od nowa i wszystko było normalnie, dużo więcej siły to na pewno nie miałem.

A którym przyciskiem to robisz, bo zapomniałem a chciałbym wiedzieć?

"y" tak jak jest w ustawieniach podane, wyskakuje mi komunikat że potrzeba tyle i tyle siły a ja mam więcej siły.

To chyba nie jest bug. Ja też tak mam w niektórych skrzyniach, najwidoczniej wymagane jest do tego ileś tam siły(w zależności od skrzynki) i nawet jeżeli mam 150+ i podbije o 1 to i tak pokazuje mi, że mam 27 za mało.
Odpowiedz

(26-05-2018, 18:10)DragonSee5 napisał(a):  
(26-05-2018, 16:11)vaiper napisał(a):  
(26-05-2018, 15:37)DragonSee5 napisał(a):  
(26-05-2018, 14:53)vaiper napisał(a):  mam bug z otwieraniem kufrów. mam siłę 63/49 i gdy chce otworzyć kufer siłą, to mi pokazuje że potrzeba tyle i tyle siły, choć ja mam więcej siły. jakiś czas temu zacząłem grać od nowa i wszystko było normalnie, dużo więcej siły to na pewno nie miałem.

A którym przyciskiem to robisz, bo zapomniałem a chciałbym wiedzieć?

"y" tak jak jest w ustawieniach podane, wyskakuje mi komunikat że potrzeba tyle i tyle siły a ja mam więcej siły.

To chyba nie jest bug. Ja też tak mam w niektórych skrzyniach, najwidoczniej wymagane jest do tego ileś tam siły(w zależności od skrzynki) i nawet jeżeli mam 150+ i podbije o 1 to i tak pokazuje mi, że mam 27 za mało.

w takim razie jest błąd w spolszczeniu, bowiem komunikat nie mówi, że brakuje tyle i tyle siły, lecz że tyle i tyle siły potrzeba.
Odpowiedz

Witam
Otóż mam spory problem , gram 2 raz jestem w 2 rozdziale i poszedłem do kopalni po płomień eligora i zastała mnie przykra sytuacja. Kopalnia jest pusta , leży w niej kilka trupów szkieletów których nie można zlootowac , skrzynki gdy je otwieram dają expa ale sa puste , książki na stole na dnie szybu kopalni tez nie ma , ogólnie 0 przebywających tu npc kilka grzybków ale możliwe ze ich nie zebrałem wcześniej. Wygląda to jakby wczytało ta mapę z poprzednich save'ow . Co w takiej sytuacji zrobić??

Pozdrawiam i Dzięki
Odpowiedz

Nie mogę stargetować golema, po prostu jakiego rodzaju broni nie użyję, to nie widzę jego napisu, więc nie mogę go nawet zaatakować. Ktoś coś? :>
Dodatkowo jak próbuję wyprowadzić cios nie mając targetu, to bezi się obraca w całkiem innym kierunku i wyprowadza cios. Nie wiem o co chodzi :/
Odpowiedz

1. Gdy używam duali postać czasem wyciąga tylko jedną, gdy chce założyć je na nowo nie da się założyć 2 broni.
2. Npc bite dualami do questów(np. Salandril) nie padają przy stracie hp tylko trzeba ich uderzyć jeszcze raz co powoduje bugi w questach itd.
Wie ktoś jak można to naprawić?
Odpowiedz

Witam znikl mi Saturas w Jarku nie uzywalem kodow ! Znikl od momentu z duzym kamiennym straznikiem bosem/kruk zwiewa / asthar ktos cos czy to normalne nie ma go tam gdzie zwykle jest ani na lawce ani kolo schodow(kolumn)

TEN TYP TAK MA
Odpowiedz

Witam

Mam buga w lesie asasynów mianowicie choci o zadanie trumf Nozrasa. Użyłem pół dawki trucizny na trollu , odniosłem zadania Nozrasowi , następnego dnia Nrozas dał mi truciznę dla Osaira tyle że jak oddam ją Osairowi to nie dostaje zadania dar losu. Jak zagadam ponownie do Nozrasa to ten mnie atakuje że dałem truciznę Osairowi nie wiem już co robić , zbugowął mi się wątek asasynów czy coś źle robię, przespanie się do kolejnego dnia nic nie pomogło smutajka

<popcorn>
Odpowiedz

(08-06-2018, 23:47)muszolot napisał(a):  Witam znikl mi Saturas w Jarku nie uzywalem kodow ! Znikl od momentu z duzym kamiennym straznikiem bosem/kruk zwiewa / asthar ktos cos czy to normalne nie ma go tam gdzie zwykle jest ani na lawce ani kolo schodow(kolumn)

Saturasa znajdziesz kolo tego teleportu do smoka z Jarkendaru.
Odpowiedz

Czesc! Mam buga z Xardasem. Rozmawialem z nim zeby poszedl do slonecznego kregu naprawiac oko innosa. Kiedy zaczał isc jeszcze go zagadalem i wzialem questa z alephem.. zrobilem go a Xardas stoi u siebie w wiezy i do slonecznego kregu nie ma zamiaru isc.. Jak moge to naprawic? Pomoże ktoś? Wrzucam link do save jakby ktos chcial zobaczyc jak to wyglada.. mozliwe ze probowalem na nim przyzywac Xardasa kodem ale jest to bardzo ograniczone i nie moge nic zrobic.. https://drive.google.com/open?id=1P_v681...hmd_QeYy2X
Odpowiedz

(14-06-2018, 20:42)Tomek9851 napisał(a):  Czesc! Mam buga z Xardasem. Rozmawialem z nim zeby poszedl do slonecznego kregu naprawiac oko innosa. Kiedy zaczał isc jeszcze go zagadalem i wzialem questa z alephem.. zrobilem go a Xardas stoi u siebie w wiezy i do slonecznego kregu nie ma zamiaru isc.. Jak moge to naprawic? Pomoże ktoś? Wrzucam link do save jakby ktos chcial zobaczyc jak to wyglada.. mozliwe ze probowalem na nim przyzywac Xardasa kodem ale jest to bardzo ograniczone i nie moge nic zrobic.. https://drive.google.com/open?id=1P_v681...hmd_QeYy2X

Mam ten sam problem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości