Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Powtarzam że jakbyś grał na hardzie to mógłbyś kopać tylko ograniczoną ilość na dzień . Ten mod jest przystosowany do gry z głodem / pragnieniem / zmęczeniem .
Odpowiedz

Ale czekaj, Ty nie żartujesz sobie ?
Odpowiedz

Kopanie rudy to nie bug, tak ma być jest to jeden z sposobów zarabiania w tym modzie.
Odpowiedz

Aha ? to po chuj wysłali beziego do doliny, by kopał rude dla króla ? po chuj ta misja paladynów by zdobyc rude? gdzie wydobyli tylko 7(?) jebanych skrzynek rudy i narzekają gdzie jeden chujek moze wydobyc 100,000 rudy WTF XDDD Coś jeszcze jest nieskończone ?XD
Odpowiedz

@Quasch

Wytrzymałość nie wyświetla się prawidłowo przy podnoszeniu jej wartości u NPC, mamy dodaj +5 do wytrzymałości a otrzymujemy 50, i tak powinno być napisane, dodaj +10, zamiast +1 i dodaj +50, zamiast 5, dalej wyświetla dodano +5 (razem 16) gdy mamy w rzeczywistości 160 punktów wytrzymałości po zwiększeniu o te 50pkt, czyli 11pkt wytrz jest interpretowane za 110, i w drugą stronę to samy gdy zwiększamy +10, a jest napisane +1. Mam nadzieję że jakość poprawnie to wytłumaczyłem  :P
Odpowiedz

Może to nie jest jakiś duży błąd ale jednak. Walczyłem z bandytami w jaskini przy wschodniej bramie do Khorinis i jeden z nich pomimo to, że miał tarczę na plecach to mógł blokować samą ręką.
Odpowiedz

Brak dialogu z Hildurem w kopalni orków da rade jakoś naprawić?
Odpowiedz

edit : udało mi się naprawić.
Odpowiedz

@Quasch

Miałem buga z zabiciem Lehmara, Blizna wychodził 20:30, Lehmar wstawał z fotela i nie poszedł za nim, kilka razy to sprawdzałem, musiałem zagadać do niego w domu i wybiec dalej, grając wcześniej wszystko było ok...
Odpowiedz

Gdy zakończymy rozmowę z torlofem na temat straży b2ngara to nagle zadanie 'problemy ze strażą' przechodzi do zadań ukończonych. W dodatku gdy wchodzę w to zadanie to widzę spisy związane z farimem tym rybakiem z Khorinis i torlofem. Tak jakby te dwa zadania nazywały się tak samo. Problemy ze strażą (quest od rybaka) oraz problemy ze strażą (quest od torlofa) pisze z telefonu i nie wiem jak to wytłumaczyć i czy jest z tym faktycznie jakiś bug czy mi się coś zdaje..
Czyli wychodzi na to że lepiej wziąć czynsz bo dodatkowo wskoczy nam 1 quest w dzienniku wykonany niż zabic strażników u tego farmera bo zadanie nazwą jest takie samo i jest zbugowane. Czemu nikt inny o tym nie pisał? Oczywiście nie chce zostać najeknikiem ale chce jak najwięcej quest ów mieć w dzienniku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości