Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

nie dopisałem, ale dwie płytki runiczne o których wspominasz również mam...
Odpowiedz

(06-05-2018, 17:40)Niewiem napisał(a):  Witam ja mam problem że nie mogę założyć pochodni i tego amuletu od Vatrasa (z ognikiem) . Dziękuję za pomoc.

Mając amulet w ekwipunku, kliknij NUMPAD 6. Jeżeli NUMPAD 6 nie zadziała, to spróbuj inne NUMPADY, jeden z nich przywoła ognika.
(06-05-2018, 18:33)koteł napisał(a):  nie dopisałem, ale dwie płytki runiczne o których wspominasz również mam...

W takim razie kamień powinno dać się aktywować po prostu podchodząc do niego z niewyciągniętą bronią i klikając na niego. Ogólnie nie można go podświetlić, i ma trochę dziwny "hitbox" (o ile można to tak nazwać) aby je kliknąć. Spróbuj je obejść parę razy dookoła i kliknąć, tylko nie w biegu.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

W sumie spytam, jak jest zbalansowany poziom trudny? nie chcę za prosto, i nie za trudno :D
Odpowiedz

Ponoć jest poziomem porównywalnym do tych łatwych z ReBalance, ale nie wiem ile w tym jest prawdy.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz

(06-05-2018, 19:21)Hudof napisał(a):  W sumie spytam, jak jest zbalansowany poziom trudny? nie chcę za prosto, i nie za trudno :D

Poziom trudny to pierwszy poziom, na jakim został stworzony returning i to na nim tak na prawdę powinno się grać, nawet dla gracza który gra po raz pierwszy, to prawdziwe doświadczenie. Na poziomie normalnym już po akcie drugim gra staje się zbyt prosta i dla mnie wręcz nużąca, nie ma czego zrobić nawet z punktami nauki bo jest taki nadmiar. O łatwym już nie wspomnę.

Ewentualnie jeżeli komuś się chce, a ma problemy z trudnym, to przejść pierwszy akt/do połowy drugiego na poziomie normalnym lub łatwym aby poznać podstawy modyfikacji, i potem zacząć grę od nowa na trudnym.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Stary Return na patchu 1.3.1/1.3.2 był dla mnie niegrywalny, nawet na easy, padaka. Nawet DS w porównaniu do tego jest grą łatwą. Wiem że teraz w 2.0 na normalnym, jest luz, ale jakieś wyzwanie ?
Odpowiedz

(06-05-2018, 19:30)Hudof napisał(a):  Stary Return na patchu 1.3.1/1.3.2 był dla mnie niegrywalny, nawet na easy, padaka. Nawet DS w porównaniu do tego jest grą łatwą. Wiem że teraz w 2.0 na normalnym, jest luz, ale jakieś wyzwanie ?

Na normalnym zdecydowanie wyzwania nie ma.

Odpowiedz

Ale nie jest przekokszone? tak jak np w L'Hiver, chcę sprawiedliwej rozgrywki.
Odpowiedz

(06-05-2018, 19:32)Hudof napisał(a):  Ale nie jest przekokszone? tak jak np w L'Hiver, chcę sprawiedliwej rozgrywki.

Przekokszony jest tylko legendarny, którego trzeba totalnie zminmaksować. Sprawiedliwą rozgrywkę według mnie znajdziesz tylko na poziomie trudnym. Normalny robi się zbyt łatwy po akcie drugim, nie masz nawet na co wydać punktów nauki bo wszystko już masz.

Odpowiedz

No to wybieram trudny, jest na nim odblokowany content z legendarnego?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości