Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(05-06-2018, 16:45)Konter napisał(a):  
(05-06-2018, 16:34)Mr. Satan napisał(a):  Coś można robić z tymi trofeami z Rybogłowa lub Kamieniołapa?

Większość trofeów możesz używać i będą ci dawały bonus jaki przy nich piszę. Z niektórych jak boss wilków, wargów albo trolli możesz oddać u falka a nauczy cię robienia z nich pancerzy. A reszta to jak pisałem tylko do noszenia dla bonusu.

A Falk ile zbroi nas uczy tworzyć ?
Ja mam obecnie 4. Ze skór wilka, wargów, trolli, czarnych trolli. Jest coś jeszcze ?
Odpowiedz

(05-06-2018, 18:23)pawelek115 napisał(a):  
(05-06-2018, 16:34)Mr. Satan napisał(a):  Coś można robić z tymi trofeami z Rybogłowa lub Kamieniołapa?

Większość trofeów możesz używać i będą ci dawały bonus jaki przy nich piszę. Z niektórych jak boss wilków, wargów albo trolli możesz oddać u falka a nauczy cię robienia z nich pancerzy. A reszta to jak pisałem tylko do noszenia dla bonusu.

Ja mam obecnie 4. Ze skór wilka, wargów, trolli, czarnych trolli. Jest coś jeszcze ?

Myślałem, że zbroi są 3 sztuki a tu z czarnych trolli? Jaki boss?
Odpowiedz

Zbroje sa 4 i każda nie warta zachodu z powodu tego ze nie można nosić hełmów :P

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(05-06-2018, 17:41)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 17:09)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 15:46)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 15:15)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 15:02)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 15:00)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 14:50)Mr. Satan napisał(a):  Dostanę gdzieś 1PN za prawie free? Jakaś książka w R1?

bossy ewentualnie w skarbcu klasztoru jest jedna książka która daje 2 PN

O, i to jest dobre. Książka. Bo mam 24 PN, a na magię potrzeba 35 PN. Dwa levele do wbica to za dużo, jak już mam 14. Katorga tym magiem :D

jakbym nie wiedział.. najgorsze jest to że niektóre mobki są immune na dany rodzaj zaklęć i jest się w czarnej dupie :v ale bossy dość łatwo schodzą w każdym razie te pierwsze.. Lucka zabij sobie (quest od opiekuna) dostaniesz 2 PN a jest banalny do ubicia bo masz gościa do pomocy który robi całą robotę na rybogłowa 3x goblin ze zwoju (runy nie polecam bo żre 35 many) i po kłopocie w drugim rozdziale jest trochę goblinów bossów Kamieniołap też jest dość prosty bo wystarczy się wdrapać na skałę na przejściu przy tych schodach w dół.. w drugim rozdziale za 15PN u xardasa masz regen many która się przydaje no i Xardas za 5 ektoplazmy da ci runę zniszczenia ożywieńca więc też nie musisz się uczyć jej tworzenia od Galahada.. tylko ta niewrażliwość całkowita na niektóre obrażenia jak np. Nocny łowca ma wyjebambo na zaklęcia ofensywne nekromanty :v

Gdzie jest ten opiekun? Bo generalnie udupiłem z Daronem, tak to nie miałbym problemu z PN. Jeden level jeszcze wbiję, ale dwa bez czarowania to za dużo ;-; 
Na Rybogłowa jeszcze many muszę więcej, zwoje to nie problem. W sumie mogłem iść w 2h zamiast 1h, bo kostur :/

dagoth to pierwszy opiekun spotykasz go przy przejściu do jaskini gdzie masz próbę ognia
jeśli chodzi o trofea to możesz część oddawać falkowi część posłuży ci jako dowód do wykonania zadania a inne po prostu są do noszenia
2h byś nic nie wyexpił a na 1h spokojnie biłeś i z kostura i tak nie będziesz korzystał zbyt często już faktycznie musisz być zmuszony ale to rzadkość będzie
i od drugiego rozdziału robi się trochę łatwiej magiem dzięki regeneracji many bo mimo że trzeba dużo bić to jednak mana ci się regeneruje bez problemu

Generalnie śpiąc mana też się regeneruje, będąc nekromantą. Ale fakt, pewnie wezmę regenerację, chociaż do tego jeszcze trochę - najpierw zadania i mobki. Zaraz przynajmniej będę miał level i zacznę coś czarować :D

ja postanowiłem sobie jednak odpuścić maga.. za dużo trzeba się namęczyć a zbyt dużego funu to nie daje bardziej frustruje zwłaszcza jak coś ci podejdzie zbyt blisko to jesteś trup bo skille nagle nie trafiają..
Odpowiedz

Ponawiam pytanie odnośnie regeneracji wytrzymałości. Warta swojej ceny czy jest ona przesadzona?
Odpowiedz

(05-06-2018, 18:55)Kravis napisał(a):  Ponawiam pytanie odnośnie regeneracji wytrzymałości. Warta swojej ceny czy jest ona przesadzona?

Tak warto się jej uczyć.
Odpowiedz

Gdzie mogę znaleźć drugi kamień księżycowy? Ten od maga z wieży już mam.
Odpowiedz

(05-06-2018, 18:28)Konter napisał(a):  
(05-06-2018, 18:23)pawelek115 napisał(a):  

Myślałem, że zbroi są 3 sztuki a tu z czarnych trolli? Jaki boss?

Zbroja z czarnego trolla - Czarny troll jaskiniowy (pierwszy jakiego zabiłem to ten w Lesie Asasynów)

Róg czarnego trolla jaskiniowego przypominam to jedna z sześciu rzeczy potrzebna do stworzeniu SUPER KUSZY 425 obrażeń z questa od myśliwego orka

Regeneracja wytrzymałości jest obowiązkowa dla woja. Nigdy ci nie braknie w walce z silnymi wrogami.
A jak braknie to dużo później niż bez niej np: w walkach z panami cienia.
Ja na etapie 3 rozdziału mam regeneracje i 720 wytrzymałości. Co chwilę eliksiry wytrzymałości podbijałem mutagenami. Potrzebuje 800 do założenia Zbroi Egzekutora.
Poza tym z regeneracją wytrzymałości w lekkich zbrojach i bez broni możesz cały czas biegać i nie spadnie
Odpowiedz

Czy was tez irytuje system walki tych bandytow z tarcza? No nie ma podejscia do nich. machają tym mieczem tną powietrze a dmg itak wchodzi. macie jakis patent na nich w walce wręcz? Czy musze marnowac dalej 3 ogniste strzaly na 1.
Odpowiedz

(05-06-2018, 21:42)aazaran19 napisał(a):  Czy was tez irytuje system walki tych bandytow z tarcza? No nie ma podejscia do nich. machają tym mieczem tną powietrze a dmg itak wchodzi. macie jakis patent na nich w walce wręcz? Czy musze marnowac dalej 3 ogniste strzaly na 1.

Nie wiem czym grasz kolego. Ja bandytów zabijałem kuszą myśliwską.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości