Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

O zgrozo znowu muszę wyjaśniać.
Pancerze od orków są zależne od roznych sytuacji to nie jest zdefiniowane ze dostaniemy go wtedy i wtedy magowie dostają po queście z bagnem, siła i zreka mogą dostać pancerz przed świątynia śniącego.
Najlepszy pancerzem dla wojownika siła jest pancerz krwi za questa zaginiony brat, ja naprawdę was proszę jak czegoś nie wiecie to nie piszcie
Najlepszy armor dla zreki to pancerz mrocznego ducha od opiekunów.

Hybryda jest niemożliwa do zrobienia nawet na easy, ile razy mam wam to pisać poziom trudności niema tu znaczenia ret ma wbudowane zabezpieczenie uniemożliwiające robienie hybrydy w ten sposób ze podnosi natychmiast koszta w pn drugiej statysyki.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Coś można robić z tymi trofeami z Rybogłowa lub Kamieniołapa?
Odpowiedz

(05-06-2018, 16:34)Mr. Satan napisał(a):  Coś można robić z tymi trofeami z Rybogłowa lub Kamieniołapa?

Większość trofeów możesz używać i będą ci dawały bonus jaki przy nich piszę. Z niektórych jak boss wilków, wargów albo trolli możesz oddać u falka a nauczy cię robienia z nich pancerzy. A reszta to jak pisałem tylko do noszenia dla bonusu.
Odpowiedz

(05-06-2018, 15:46)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 15:15)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 15:02)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 15:00)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 14:50)Mr. Satan napisał(a):  Dostanę gdzieś 1PN za prawie free? Jakaś książka w R1?

bossy ewentualnie w skarbcu klasztoru jest jedna książka która daje 2 PN

O, i to jest dobre. Książka. Bo mam 24 PN, a na magię potrzeba 35 PN. Dwa levele do wbica to za dużo, jak już mam 14. Katorga tym magiem :D

jakbym nie wiedział.. najgorsze jest to że niektóre mobki są immune na dany rodzaj zaklęć i jest się w czarnej dupie :v ale bossy dość łatwo schodzą w każdym razie te pierwsze.. Lucka zabij sobie (quest od opiekuna) dostaniesz 2 PN a jest banalny do ubicia bo masz gościa do pomocy który robi całą robotę na rybogłowa 3x goblin ze zwoju (runy nie polecam bo żre 35 many) i po kłopocie w drugim rozdziale jest trochę goblinów bossów Kamieniołap też jest dość prosty bo wystarczy się wdrapać na skałę na przejściu przy tych schodach w dół.. w drugim rozdziale za 15PN u xardasa masz regen many która się przydaje no i Xardas za 5 ektoplazmy da ci runę zniszczenia ożywieńca więc też nie musisz się uczyć jej tworzenia od Galahada.. tylko ta niewrażliwość całkowita na niektóre obrażenia jak np. Nocny łowca ma wyjebambo na zaklęcia ofensywne nekromanty :v

Gdzie jest ten opiekun? Bo generalnie udupiłem z Daronem, tak to nie miałbym problemu z PN. Jeden level jeszcze wbiję, ale dwa bez czarowania to za dużo ;-; 
Na Rybogłowa jeszcze many muszę więcej, zwoje to nie problem. W sumie mogłem iść w 2h zamiast 1h, bo kostur :/

dagoth to pierwszy opiekun spotykasz go przy przejściu do jaskini gdzie masz próbę ognia
jeśli chodzi o trofea to możesz część oddawać falkowi część posłuży ci jako dowód do wykonania zadania a inne po prostu są do noszenia
2h byś nic nie wyexpił a na 1h spokojnie biłeś i z kostura i tak nie będziesz korzystał zbyt często już faktycznie musisz być zmuszony ale to rzadkość będzie
i od drugiego rozdziału robi się trochę łatwiej magiem dzięki regeneracji many bo mimo że trzeba dużo bić to jednak mana ci się regeneruje bez problemu
Odpowiedz

Pod zręczność którą gildię się opłaci strażnik/paladyn czy najemnik/ łowca smoków?
Walka dwoma mieczami używa krytyka od broni jedno czy dwuręcznych?
Odpowiedz

(05-06-2018, 17:19)revynar napisał(a):  Pod zręczność którą gildię się opłaci strażnik/paladyn czy najemnik/ łowca smoków?
Walka dwoma mieczami używa krytyka od broni jedno czy dwuręcznych?

Najemnik.
1-reczna krytyk
2-reczna wizualne kombo(szybkosc)
Odpowiedz

(05-06-2018, 17:09)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 15:46)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 15:15)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 15:02)Mr. Satan napisał(a):  
(05-06-2018, 15:00)BishopBS napisał(a):  
(05-06-2018, 14:50)Mr. Satan napisał(a):  Dostanę gdzieś 1PN za prawie free? Jakaś książka w R1?

bossy ewentualnie w skarbcu klasztoru jest jedna książka która daje 2 PN

O, i to jest dobre. Książka. Bo mam 24 PN, a na magię potrzeba 35 PN. Dwa levele do wbica to za dużo, jak już mam 14. Katorga tym magiem :D

jakbym nie wiedział.. najgorsze jest to że niektóre mobki są immune na dany rodzaj zaklęć i jest się w czarnej dupie :v ale bossy dość łatwo schodzą w każdym razie te pierwsze.. Lucka zabij sobie (quest od opiekuna) dostaniesz 2 PN a jest banalny do ubicia bo masz gościa do pomocy który robi całą robotę na rybogłowa 3x goblin ze zwoju (runy nie polecam bo żre 35 many) i po kłopocie w drugim rozdziale jest trochę goblinów bossów Kamieniołap też jest dość prosty bo wystarczy się wdrapać na skałę na przejściu przy tych schodach w dół.. w drugim rozdziale za 15PN u xardasa masz regen many która się przydaje no i Xardas za 5 ektoplazmy da ci runę zniszczenia ożywieńca więc też nie musisz się uczyć jej tworzenia od Galahada.. tylko ta niewrażliwość całkowita na niektóre obrażenia jak np. Nocny łowca ma wyjebambo na zaklęcia ofensywne nekromanty :v

Gdzie jest ten opiekun? Bo generalnie udupiłem z Daronem, tak to nie miałbym problemu z PN. Jeden level jeszcze wbiję, ale dwa bez czarowania to za dużo ;-; 
Na Rybogłowa jeszcze many muszę więcej, zwoje to nie problem. W sumie mogłem iść w 2h zamiast 1h, bo kostur :/

dagoth to pierwszy opiekun spotykasz go przy przejściu do jaskini gdzie masz próbę ognia
jeśli chodzi o trofea to możesz część oddawać falkowi część posłuży ci jako dowód do wykonania zadania a inne po prostu są do noszenia
2h byś nic nie wyexpił a na 1h spokojnie biłeś i z kostura i tak nie będziesz korzystał zbyt często już faktycznie musisz być zmuszony ale to rzadkość będzie
i od drugiego rozdziału robi się trochę łatwiej magiem dzięki regeneracji many bo mimo że trzeba dużo bić to jednak mana ci się regeneruje bez problemu

Generalnie śpiąc mana też się regeneruje, będąc nekromantą. Ale fakt, pewnie wezmę regenerację, chociaż do tego jeszcze trochę - najpierw zadania i mobki. Zaraz przynajmniej będę miał level i zacznę coś czarować :D
Odpowiedz

Cześć może mi ktoś powiedzieć co to jest za znaczek nad paskiem wytrzymałości. 

Przez niego HP cały czas mi spada o 1.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Choroba łyknij czysty spirytus :P

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

To jakiś bug z czarem "Obsesja"? Gdy wybieram zwój w trybie walki, to pokazuje "sen" i usypia ;-;
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości