Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Witajcie mam problem z wykuciem runicznego sihilla mam wszystkie składniki nie wiem tylko o który zwój chodzi...... i czy ewentualnie gdzie go znaleźć
Odpowiedz

Gdzie mogę zgłosić buga? Gram w Alternative Balance które zawiera w sobie Returning 2.0 z tego co rozumiem.

Bug polega na tym że gra zmusza mnie do kupienia stroju obywatela od Hanny mimo że już go posiadam.
Opcja dialogowa u Pablo "Jak ci się podoba mój strój?" jest aktywna tylko jeśli kupię lekki strój obywatela, czyli gorszy niż ten który można ukraść z magazynu przy południowej bramie.

edit: być może pytanie bardziej pasuje do tego wątku https://www.bractwospolszczenia.pl/showt...92&page=93
Odpowiedz

Siema wszystkim.
Jak można zabić ur-thrall w miescie orków nie mogę zadać mu obrazen od razu ginę. Dodam że źle zrobiłem zadanie z ulu mulu z niewiedzy. cry
Odpowiedz

jak wydostać sie z lokacji z zadania mroczna sieć
zabiłem itu'zala ale runa od vatrasa działa tylko w khorinis
Odpowiedz

(20-05-2018, 16:05)Solace napisał(a):  
(20-05-2018, 16:02)pawelek115 napisał(a):  Brednie ? Kumpel użył raz kodu, bo zginął mu Akil.
Jedno użycie kodu. Miał tyle bugów od tego momentu, że opowiadał, że pojawiąły się rzeczy, których nie miał przy pierwszym przechodzeniu. Bugowały się nie tylko niektóre questy, które wcześniej mu działały,
ale w 5 rozdziale pojawił się bug krytyczny, że nie mógł dostać się do Jarkendaru i zrobić quest dla Opiekuna.
Grał dalej, ale w 7 rozdziale był zablokowany na amen. Przy pierwszym podejściu do R 2.0 przeszedł bez problemu.
Jak to wyjaśnisz ? Nie tylko on krytycznie wypowiadał się, że Returning jest wrażliwy na użycie kodów.
To jest ryzyko 50/50,. że coś zacznie się psuć później. A szkoda być w 5/6 rozdziale i wszystko zaczyna się kopać przez jedno użycie kodu.

Tak jak mówię, wystarczy zmienić jedną zmienną za pomocą GVE+ po użyciu marvina, i gra odczytuje tak jakbyśmy go nigdy nie użyli.
Wiele razy byłem zmuszony do użycia marvina aby zakończyć jakiegoś questa, czy to żeby zrespić sobie jakiś item lub NPC i nie miałem przez to dalszych problemów.
Wiem że temat stary ale zapytać nie zaszkodzi, mógłbyś mi wytłumaczyć jak to zrobić? zdechł mi jeden z myśliwych a nie chcę mieć w przyszłości problemów
Odpowiedz

Witam mam problem - otóż w dolinie Masjafu rozmawiałem z Joaquinem w jaskini o skórze, potem oddałem ząb, czekałem do 12 i przeszedłem inicjację, po czym... Joaquin nie rusza się z jaskini. W solucji pisze, że powinien ruszyć się do posągu Beliara, ale neizależnie, ile czekam, on wciąż stoi w jaskini i nie ma żadnej opcji dialogowej. Co się stało i jak to naprawić?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości