Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

(28-01-2021, 00:02)Kripsu napisał(a):  Kurcze, a ja sam zabiłem wszystko w Forcie Azgan zanim o tym napisałeś :/ 
Ogółem zająłem się własnym obozem i sprowadziłem Carl'a. Erol powiedział, że warto będzie produkować pręty i na tym się skończyło. Nie mam z nim żadnej opcji dialogowej, żeby to zrobić. U Carl'a też nie. O co tym razem chodzi?
Oraz w następnej kolejności podobno trzeba sprowadzić uzdrowiciela - Sagittę. Ale ona u mnie nie żyje bo przeoczyłem questa gdzie ma otrzymać ochronę przed poszukiwaczami :/ I co teraz?

Edit 1: Chciałem też nadrobić gildię assasynów, ale Wambo siedzi i chleje u Coragona dzień w dzień. A jestem najemnikiem, więc nie mogę wykorzystać alternatywnej metody na zaczęcie ich questline. Próbowałem mu naklepać, ale on mimo tego dalej chleje za 0 złota :/ Czy jestem skazany na to,że questline przepadł?

Edit 2: Jest jakaś dobra metoda na retorykę? Ominęła mnie misja z książką do retoryki od typa co go dałem do więzienia i teraz mam wrażenie, że cały czas jej mam za mało i ciągle muszę wybierać te nieopłacalne kwestie dialogowe

Jeśli chodzi o sprzedaż prętów, to ta opcja pojawia się oknie zarządzania obozem jako "sprzedaż rudy żelaza" czy jakoś tak.

Jeśli Sagitta zginęła pod koniec rozdziału 3, to niestety nie ukończysz wątku obozu.

Niestety jest już raczej za późno na rozpoczęcie wątku gildii zabójców, skoro Wambo jest u Coragona.

Okradanie ludzi i tłumaczenie się z przestępstwa oraz książki to Twoja jedyna nadzieja. Retoryka jest jak taka kula śniegu, którą trzeba ulepić jak najszybciej, a jak tego nie zrobisz, to nie będziesz jej mógł nabijać jej za pomocą dialogów, przez co po jakimś czasie przestaniesz mieć możliwość nabijania jakiejkolwiek retoryki. Książki nie zdobędziesz, bo misja z Fernandem musi zostać wykonana przed wsadzeniem Fernanda do kicia, czyli w rozdziale 1.
Odpowiedz

Problem z kuszą wielkiego łowcy. Mam wszystkie składniki, umiem wytwarzać kuszę, przetopiłem sztabkę czystej rudy. Nie wiem gdzie ją stworzyć, bo nie da się ani przy stole łuczarza, ani przy kowadle, no i nie wiem. Na yt ludzie dostawali kuszę po przetopieniu sztabki w piecu, ja zaś dostałem tylko sztabkę i nie wiem gdzie jej użyć :/

Rozwiązanie dla potomnych: Aby wykonać kuszę wielkiego myśliwego trzeba użyć "magicznego kowadła" w krainie ognia do której udajemy się w czasie próby dla opiekunów (portal obok piramid magów wody)
Odpowiedz

Mam problem z zadaniem "Zaginieni Nowicjusze". Baal każe mi zebrać składniki i po otrzymaniu kaktusa od maga ognia mam wpis, że mam wrócić do Tyona, ale nie mam z nim żadnego dialogu. Wszystkie składniki mam zebrane
I też zapytanie czy jest jakaś lista gdzie można znaleźć czarną rudę?
Odpowiedz

Pojawił się kolejny problem. Zostawiłem sobie Pustynię Adanosa do 4 rozdziału i nie mam Saturasa ani w Jarkendarze, ani przy teleporterze do smoka. Wiadomo gdzie się przenosi?
Odpowiedz

Cześć, gram w returninga 2.0 pierwszy raz. Przeczytałem, że można kupić cieniostwora. Tylko jakie są wymagania? Znam język orków i jestem paladynem. Czy to jest problem? Bo gdzieś na jakimś forum się dowiedziałem, że mag ognia nie może go kupić. Paladyn ma tak samo? Aaaaaaa i gram z AB gdyby to coś zmieniało :)

Ale żywe to forum xD
Odpowiedz

Hej, nie wiem czy to napewno odpowiedni dział, ale odpowiedniejszego nie widziałem.
Grałem w returninga wieki temu, niestety nie udało mi się go skończyć. Przy 1 podejściu grałem magiem wody, lecz skopałem połowę wątków, bo za szybko przeszedłem 1 rozdział oraz źle rozdawałem staty. Drugie podejście było pod zręczność lecz reinstal windowsa save utracone wtedy nie miałem ochoty od nowa teraz chętnie bym pograł i mam pare pytań. 

1 czy w przeciągu +- 2 lat były jakieś patche? Widziałem w pytaniach wcześniej jakieś informacje o posiadaniu pomocnika w formie np cieniostwora, czy doszło więcej takich bajerów? 
2 widziałem 3 różne returnimgi, zwykły ab i nb czym one się różnią i który polecacie? 
​​​​​​3 czy dodatek do returninga goteia o którym chodziły pogłoski został porzucony? 
4 jakie sa roznice(poza oczywiscie pancerzami i żywiołami magii) między nekro magiem ognia magiem wody a guru oraz ktory z nich ma najwięcej "klanowych" questow pamietam, ze magowie wody chyba nie mieli nic unikalnego. Oraz czy aby zostać guru musze pierw zostać strażnikiem czy wybieram albo guru albo straznik? 
5 wiem, że jest dużo zadań ktorych warto nie skopać część z nich pamiętam, ale czy moglibyście dać znać na które zwrócić szczególną uwagę? 
6 grałem na mediumie, czy gra na hardzie jest dużo trudniejsza i czy to coś więcej niż więcej hp i dmg mobkow oraz mniej pn co lvl?

@edit forum widze niezbyt zywe. Koniec koncow po przekopaniu sie przez setki stron na wiekszosc pytan odpowiedz znalazlem, ale mam 2 pytanka:

1 skad wziac zwoj deszcz ognia w 1 rozdziale? Normalnie jest nad bandytami kolo farmy i u zurisa do kupienia, ale ani tu ani tu go nie było.

2 misja z handlarzem bronia... Misje zleca vatras gdzies na samym poczatku gry problem polega na tym, ze nie mam tej misji, wszystko co mozna przegadane z vatrasem z martinem tez misji w dzienniku nie ma wcale, moge powiedziec fernando, ze sprzedaje bron gdyz znalazlem juz mieczyki z F oraz jego list pytanie czy dostane za to jakakolwiek nagrode skoro misji nie ma?
Odpowiedz

Hej !

Mam problem z zdaniem Stary Przyjaciel Lee. Byłem w Górach Orków już w 2 albo 3 rozdziale, wtedy jeszcze nie miałem pancerza orków i nie mogłem pogadać z tym szamanem Gor - Kar-em. Nie wiedziałem też że Ci orkowie z jego klanu "Ognistego Kamienia" co stoją przy bramie będą potrzebni i ich wybiłem wtedy. Teraz jestem w 7 rozdziale i wróciłem do tej misji. Z poradnika dowiedziałem się że trzeba zagadać do jednego z 3 orków stojących przed obozem i powiedzieć że mamy 100 bryłek rudy dla wodza. Niestety u mnie tych orków nie ma i jak wchodzę do obozu to są wrogo nastawieni. Da się to jakoś naprawić za pomocą kodów lub innym sposobem ? Jakieś pomysły ?      

Pozdrawiam.
Odpowiedz

(05-04-2021, 21:55)Krzychu1003 napisał(a):  Hej !

Mam problem z zdaniem Stary Przyjaciel Lee. Byłem w Górach Orków już w 2 albo 3 rozdziale, wtedy jeszcze nie miałem pancerza orków i nie mogłem pogadać z tym szamanem Gor - Kar-em. Nie wiedziałem też że Ci orkowie z jego klanu "Ognistego Kamienia" co stoją przy bramie będą potrzebni i ich wybiłem wtedy. Teraz jestem w 7 rozdziale i wróciłem do tej misji. Z poradnika dowiedziałem się że trzeba zagadać do jednego z 3 orków stojących przed obozem i powiedzieć że mamy 100 bryłek rudy dla wodza. Niestety u mnie tych orków nie ma i jak wchodzę do obozu to są wrogo nastawieni. Da się to jakoś naprawić za pomocą kodów lub innym sposobem ? Jakieś pomysły ?      

Pozdrawiam.
Popsute raczej zadanie, ewentualnie spróbuj wczytac save gdzie Ci orkowie żyją - sprawdź na nich kod i w swoim savie sobie ich przywołaj.
Odpowiedz

Rozwiązałem problem z tą misją, wypiłem eliksir Czarna Mgła i wchodziłem tak za każdym razem do obozu na niewidzialnośći i normalnie gadałem z wodzem Grum Lokiem. Po skończeniu dialogu wszyscy mnie chcieli bić i wtedy po prostu uciekałem.
Odpowiedz

Siemanko !
Jak rozpocząć wojnę z orkami ? Wykonałem misję Potężni Patroni Orków i potem nie mam żadnych opcji dialogowych z Lee i Hagenem. Trzeba poczekać ileś czasu ? Czy iść w jakieś konkretne miejsce w określonym czasie ? W poradniku jest napisane żeby iść na jakieś pole, chodziłem szukałem i nic. Myślałem że może trzeba pokonać opiekunów, więc to zrobiłem i gdy tylko wróciłem do Khorinis, od razu wyskoczyło mi że misja Wojna z Orkami wykonana ale wszyscy orkowie nadal żyją. Tak powinno być ? Dziwne jest też to że Lee cały czas leży w łóżku z wyzerowanym paskiem życia i nie da się z nim gadać. Jakiś bug ? Miał ktoś podobnie ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości