Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Dirty Swamp 2.0 PL (zapowiedź)
#91

Dobrze.
Odpowiedz
#92

(15-07-2021, 04:04)Cronss napisał(a):  jak prace?
Możesz też zagrać w Dirty Swamp 3.15 z angielskim autotranslate. Na forum WorldOfPlayers jest temat "[RELEASE] Dirty Swamp 3.0 - Jetzt mit Sprachausgabe" i na ostatniej stronie tematu w postach nr. 762, 763 i 764 jest to opisane.

<p><br></p>
Odpowiedz
#93

Lepiej poczekać na customowe napisy + dubbing niż angielskie autotranslate. Widziałem taką twórczość w Xeresie, wygląda tragicznie, a zdania tłumaczy komicznie (przy LoA) to samo, także tylko dla ludzi, którym nie przeszkadza cringe xD.
Odpowiedz
#94

Dlatego zaproponowałem angielski autotranslate, a nie polski. Język angielski jest częściej używany w Google Translate, dlatego tłumaczenia są wykonywane lepiej, niż polskie. Choćby dzięki propozycjom lepszych tłumaczeń składanych przez użytkowników.

A do tego Google od 2016 zaczęło wprowadzać neuronowe tłumaczenie maszynowe zamiast metod statystycznych. Google Translate dzięki temu "uczy się" na podstawie tekstów wprowadzonych przez użytkowników.
Gdyby teraz wykonać autotranslate dla LoA, czy Xeresa to tłumaczenia byłyby zauważalnie lepsze, niż teraz. Dla obu języków, ale bardziej dla angielskiego.
Odpowiedz
#95

To ile miesięcy jeszcze do wydania moda ?
Odpowiedz
#96

Mod jest właściwie od dawna gotowy i nie przewiduję już dalszych poprawek ani roszad w obsadzie, ale na razie nasz dźwiękowiec jest zawalony robotą, a bez tego ostatecznego wyrównania nie widzę sensu robienia ostatniej tury. Póki co mamy związane ręce i cierpliwie czekamy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości