Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Świat Skazańców 2.0 PL (zapowiedź)

Troszkę zostały zmienione warunki na Magnata, jeśli o to pytasz. A sama misja z Fiskiem właściwie bez zmian.
Odpowiedz

Trafiłem na ten projekt przypadkiem, wkrótce po tym jak ukończyłem dwie świetne w pełni zdubbingowane PL modyfikacje do G2:NK tj. "Cienie Przeszłości" oraz "Sythera". Wiecie, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pomyślałem sobie czy takie mody powstały również do G1 i cyk! Jestem tutaj. :P Przeczytałem cały temat, na tę chwilę te prawie 30 stron. Obejrzałem zapowiedź króla Gałganów i nie mogę się doczekać. W sumie dobrze trafiłem, bo pisaliście już o testach, a temat sięga 2018 roku. Wielka szkoda, że nie udało się osiągnąć porozumienia z Panem Jackiem Mikołajczakiem. Z tego co pisałeś @Quasch wnioskuję, że P. Mikłajczak nie chciał ryzykować wzięcia udziału w tym projekcie ze względu na niejasności umów z przeszłości, które podpisywał nagrywając dialogi do oryginalnego Gothic'a. Próbki dubbingu wypadają jednak tak dobrze, że modyfikacja obroni się sama. Nic tylko czekać. :)

@Quasch łap, żebyś wytrwał: <insert ITPO_PERM_STR> :D
Odpowiedz

No niestety, Bezimienny w naszym kraju jest zbyt unikatowy. Zakładam, że gdyby w tego naszego Rhobara III wcielił się na przykład Jacek Kopczyński, który gra głównego bohatera w Arcanii, Risenie 2, Assassin’s Creed i pewnie czymś tam jeszcze, to coś byśmy wskórali, bo, co ciekawe, z innymi aktorami z Gothica tego problemu nie ma. Jasne, mogłem się wycwanić i powiedzieć, że to nie ma nic wspólnego z tą grą, ale po cholerę mam sobie robić problemy z powodu głupiej modyfikacji.
Ostatnio Elżbieta Jędrzejewska na swoim lajwie opowiadała, że aktor czasami musi podpisać pewien papier, że gra daną postać dla nich na wyłączność, chociaż żadnego profitu z tego nie ma. :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: bezcyfry, 2 gości