Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

już ogarnałem,po prostu musze grać po angielsku dzięki za pomoc anyways gram na wersie przez spine po prostu jeśli wam crashuje pobierzscie sobie jezyk niemiecki bądź angielski ja akurat jestem na tlumaczu wiec angielski nie sprawia mi problemu dzieki za porady
Odpowiedz

A tak btw szukam kruka bo potrzebny mi jest do załogi na statek w twierdzy go nie ma gdzieniegdzie może teraz być ?
Odpowiedz

(28-01-2020, 07:08)Garond napisał(a):  A tak btw szukam kruka bo potrzebny mi jest do załogi na statek w twierdzy go nie ma gdzieniegdzie może teraz być ?

Kruk jest w klasztorze razem z magami, załóż pierścień od Xardasa
Odpowiedz

Dobra tylko w którym miejscu ?? Bo u mnie od początku u wielkiej rady nie ma kruka zniknął mi gdzieś, a nawet jak próbuje już po chamsku na kodach go wezwać to nie mam z nim tekstu o braniu go na swój statek po czym gdy wracam do rady to go tam nie ma
Odpowiedz

(29-01-2020, 05:54)Garond napisał(a):  Dobra tylko w którym miejscu ?? Bo u mnie od początku u wielkiej rady nie ma kruka zniknął mi gdzieś, a nawet jak próbuje już po chamsku na kodach go wezwać to nie mam z nim tekstu o braniu go na swój statek po czym gdy wracam do rady to go tam nie ma

A masz już kapitana statku? Bo z tego co wiem nie każdy kapitan weźmie Kruka. A dialog z Krukiem pojawia się po rozmowie z Xardasem, zresztą on sam nam proponuje Mixira i Kruka.
Odpowiedz

Chodzi głównie o to ze on mi zniknął i wogole nie mogę go znaleść a kapitan statku to myślałem o jacku z latarni
Odpowiedz

jak dziala konkretnie ta siekiera, ktora zdobywamy za chromaniny/almanachy od Xardasa? ma napisane 10 sily/10 obrazen, Xardas wspomina, ze wzmacnia sie wraz z kazdym zabitym wrogiem - sprawdzilem to na kilku npc (pokonac i zabic) na wielu porworach i nadal ma te cholerne 10 obrazen. co robie zle?
Odpowiedz

potrzebuje głos harada by zostać czeladnikiem miasta problem w tym jest że piszę w zadaniu że powinienem przynieś pakiel stalowy ze statku paladynów nawet jak wziąłem wszystko ze statku co było i tak nie ma opcji dialogowej mógłby ktoś mi pomoć?
Odpowiedz

Witam, mam problem z zadaniem od lorda Andre "Gidan's finding" chodzi o zadanie w ktorym w latarni morskiej teleportuje sie na wyspe. Po pokonaniu 2 fal przeciwnikow pojaiwa sie sniacy ktory z tego co rozumem jest maszyna . Po  zaatakowaniu go wyswietla mi sie wpis "old friends and new enemies" ale w dzienniku nie ma zadnego takiego zadania . sniacy jest niesmiertelny i pojecia nie mam jak go pokonac ani jak wydostac sie z tej wyspy .Mam nadzieje ze nie utknalem na dobre wy tym miejscu.
Odpowiedz

czy da sie jakąś przeskoczyc znisczony most w Swiatyni Sniacego?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości