Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Powrót Xeresa — Opis modyfikacji

Według mnie ten mod marnuje potencjał, przez autotranslate. Fajnie gdyby ktoś zabrał się za przetłumaczenie tego moda.
(08-03-2021, 20:24)wiwir napisał(a):  
(08-03-2021, 16:03)Fabiosek napisał(a):  
(08-03-2021, 12:57)VVrong napisał(a):  ​​​​​​Może warto by było chociaż odświeżyć ten autotranslate?
Ten mod to gówno, nawe nie warto w niego grać, robić autotranslate czy tłumaczyć pełnoprawnie.
 Tu nie zgadzam się , grałem i uważam za dość ciekawą propozycje pomimo że niektóre lokacje są zbyt WIELKIE .
Pobrałem nową wersje i widze że program  " Easy Gothic Mod Translator_V1.0" ją obsługuje . Gdyby ktoś chciał
to mogę zrobić TAKIE spolszczenie.

Jak juz chcesz tłumaczyć to jeszcze sprawdź, czy nie ma błędów w tłumaczeniu.
Odpowiedz

(09-03-2021, 09:44)GrzybowySnaf napisał(a):  
(08-03-2021, 12:57)VVrong napisał(a):  ​​​​​​Może warto by było chociaż odświeżyć ten autotranslate?
Ten mod to gówno, nawe nie warto w niego grać, robić autotranslate czy tłumaczyć pełnoprawnie.
 Tu nie zgadzam się , grałem i uważam za dość ciekawą propozycje pomimo że niektóre lokacje są zbyt WIELKIE .
Pobrałem nową wersje i widze że program  " Easy Gothic Mod Translator_V1.0" ją obsługuje . Gdyby ktoś chciał

Nie ma tu mowy o TŁUMACZENIU ,bo jest to ogromny mod i trwało by to tak jak LoA czy ODYSEJA ze
2 lata (inna sprawa trzeba znać język i umieć spolszczać ) .Mowa o przepuszczeniu przez program EGMT -
Jak się przetłumaczy to tak będzie -żadnych korekt bo tego po prostu nie UMIEM.
Program tłumaczy bezpośrednio z niemieckiego na PL
Odpowiedz

(09-03-2021, 10:01)wiwir napisał(a):  
(09-03-2021, 09:44)GrzybowySnaf napisał(a):  

Nie ma tu mowy o TŁUMACZENIU ,bo jest to ogromny mod i trwało by to tak jak LoA czy ODYSEJA ze
2 lata (inna sprawa trzeba znać język i umieć spolszczać ) .Mowa o przepuszczeniu przez program EGMT -
Jak się przetłumaczy to tak będzie -żadnych korekt bo tego po prostu nie UMIEM.
Program tłumaczy bezpośrednio z niemieckiego na PL
W porządku, może będzie lepsze tłumaczenie od tego, co mamy aktulanie :) EDIT: Choć uważa, że ten mod powinien być przetłumaczony w pełni, niewiadomo jaki efekt da autotranslator.
Odpowiedz

Spolszczenia nowej wersji autotranslatorem nie będzie ze względu na problemy ,ale może to i lepiej bo na forum znalazłem takie info .
Więc trzeba poczekać na nowszą wersję i wtedy próbować .[Obrazek: 6JTCLjC.jpg]
Odpowiedz

(15-03-2021, 20:35)wiwir napisał(a):  Spolszczenia nowej wersji autotranslatorem nie będzie ze względu na problemy ,ale może to i lepiej bo na forum znalazłem takie info .
Więc trzeba poczekać na nowszą wersję i wtedy próbować .[Obrazek: 6JTCLjC.jpg]
No cóż, trzeba poczekać do wersji 2.0
Odpowiedz

Ma ktoś solucję do Xeresa?
Odpowiedz

(23-03-2021, 16:45)GrzybowySnaf napisał(a):  Ma ktoś solucję do Xeresa?
Przeszukaj ten temat, ktoś udostępniał całą w wersji niemieckiej gdzieś tutaj
Odpowiedz

Ma ktoś instalkę do Xeresa po niemiecku? bo na wogu serwery wyjebało
Odpowiedz

Ostatnio jak GameStar zrobił materiał o LoA, to zepsuło download wszędzie, gdzie się da, nawet na Spine. :D Trzeba czekać.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Pobrałem Powrót Xeresa na spine. Nie wiadomo czemu mam wszystko po polsku, chociaż spine przypisałem do niemieckiego gothica. Da się jakoś zmienić język?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości