Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Powrót Xeresa — Opis modyfikacji

Bractwo Gothica chyba dalej tłumaczy Odyseje
Ale takie tłumaczenie do Xeresa bym od kompa nie odszedł przez cały 2020 tyle modów wychodzi Dzieje ,Kroniki, Odyseja 2.0
Odpowiedz

(03-01-2020, 11:44)Gruby1112 napisał(a):  Bractwo Gothica chyba dalej tłumaczy Odyseje

Ale takie tłumaczenie do Xeresa bym od kompa nie odszedł przez cały 2020 tyle modów wychodzi Dzieje ,Kroniki, Odyseja 2.0

Oni już ruszyli z testami Odysei. ;)
Odpowiedz

No i chyba w lipcu ma wyjść nie
Odpowiedz

(03-01-2020, 13:25)Gruby1112 napisał(a):  No i chyba w lipcu ma wyjść nie

Nie siejcie takich plotek, skąd niby taka informacja? Mod jest obszerny, ale wątpię, by testy trwały aż siedem miesięcy. Skoro wiadomo, że testy modyfikacji się odbywają, to dodam, że raczej jest to kwestia maksymalnie czterech miesięcy, biorąc pod uwagę wielkość moda etc. Tekstu jest tam w pizdu i chociaż w LoA nie grałem, na oko widać, że jest tego znacznie więcej (co oczywiście nie równa się lepszej jakości, po prostu widać gigantyczną pracę, która została włożona w to spolszczenie). PS. Piszę jako tester Odysei. Nie jest to jednak temat związany z tą modyfikacją, więc sorry za offtop.

Co do tego moda - nigdy specjalnie mnie nie interesował, po zapowiedzi też nie wygląda zachęcająco, co jest tam takiego wartego uwagi? Już sama japa Bezimiennego-Zombie odstrasza.
Odpowiedz

(03-01-2020, 17:20)Fabiosek napisał(a):  Co do tego moda - nigdy specjalnie mnie nie interesował, po zapowiedzi też nie wygląda zachęcająco, co jest tam takiego wartego uwagi? Już sama japa Bezimiennego-Zombie odstrasza.

Cóż, jak dla mnie Xeres ma  dobrą, wciągającą historię. Sam mod to alternatywna historia do gry G2, gdzie autorzy moda chcieli przedstawić swoją wersję G2 łącząc postacie,lokacje i samą GD. Sam fakt innego przeciwnika niż Kruk, jest bardzo ciekawą alternatywą, a lokacje ze Starego Świata znów można odwiedzić, w ramach zadań zlecanych przez NPC
Odpowiedz

(03-01-2020, 17:20)Fabiosek napisał(a):  
(03-01-2020, 13:25)Gruby1112 napisał(a):  No i chyba w lipcu ma wyjść nie

Nie siejcie takich plotek, skąd niby taka informacja? Mod jest obszerny, ale wątpię, by testy trwały aż siedem miesięcy. Skoro wiadomo, że testy modyfikacji się odbywają, to dodam, że raczej jest to kwestia maksymalnie czterech miesięcy, biorąc pod uwagę wielkość moda etc. Tekstu jest tam w pizdu i chociaż w LoA nie grałem, na oko widać, że jest tego znacznie więcej (co oczywiście nie równa się lepszej jakości, po prostu widać gigantyczną pracę, która została włożona w to spolszczenie). PS. Piszę jako tester Odysei. Nie jest to jednak temat związany z tą modyfikacją, więc sorry za offtop.

Co do tego moda - nigdy specjalnie mnie nie interesował, po zapowiedzi też nie wygląda zachęcająco, co jest tam takiego wartego uwagi? Już sama japa Bezimiennego-Zombie odstrasza.

@Fabiosek i jakie wrażenia masz z testów Odysei? co sądzisz o tym modzie? ;)
Odpowiedz

Mam pytanie można jakoś używać tekstur z tego moda do innych modyfikacji ?
Odpowiedz

Czy wersja pseudoangielska ma nieco lepsze przełożenie na rzeczywistą treść dialogów czy nadal to są losowe slowa z translatora xd? Bo tak spojrzałem jak to wyglądało u majesa to prawie padłem ze śmiechu po 5 minutach xD
Odpowiedz

Czy ma ktoś link do tłumaczenia angielskiego nie na spine do najnowszej wersji 1.8?
Odpowiedz

(15-04-2020, 12:08)Gruby1112 napisał(a):  Czy ma ktoś link do tłumaczenia angielskiego nie na spine do najnowszej wersji 1.8?
Nie widziałem na necie, raczej tlumaczenie tylko na Spine :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości