[G1] Świat Skazańców PL

@Bal-Sagoth Mod waży ledwie 40-50MB, więc zastanawiam się jak dużo elementów zostało dokończonych. Mod jest po prostu sporym updatem do Gothica, czy raczej spełnieniem początkowych ambicji PB wobec Gothica?

Raczej to drugie. Dla mnie jest tym czego oczekuje od modyfikacji, mianowicie dodanie kilku-kilkunastu zadań, ożywienie pustych lokacji, dodanie nowych rutyn i zachowań innych postaci, rozwiniecie alchemii, kowalstwa, kopania etc. Nie chciałem nowych obozów, nowych bogow i zadań, które ingerują w lore. To wszystko gwarantuje świat skazańców.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Bal-Sagoth&language=Polish]

Witam c: co do wymagań na zostanie guru spełniłem wszystkie :C przekonałem wszystkich guru w 1 rozdziale (plac przed swiatynia, lester, ten co uczy pod angarem, od bagiennego ziela, ten co potrzebuje nowego czlowieka), wbiłem 15 poziom, królowa ubita, etap gry 2 rozdział tuż przed oddaniem almanachu a ciągle nie mam opcji zagadania do yberiona o zostanie guru :c coś jeszcze może trzeba spełnić? strażnikiem już mogę zostać ale jak nim zostanę nic to nie zmienia o co chodzi?
kurde właśnie się przeszedłem i jest jeszcze baal lukor przy budowie palisady :C nie zagadałem z nim przed dołączeniem do bractwa ale teraz mam ciągle opcje jakbym chciał dołączyć dostaje 250 expa i wpis w dzienniku nie będe mógł już zostać guru :c?

Cześć @xpxaxtxox
Dla mnie to jest właśnie dziwne, bo zawsze byłem przekonany, że Guru to absolutnie najwyższa kasta, tymczasem twórca stawia go na równi ze Strażnikiem Świątynnym. Albo więc pójdziesz w wojaczkę, albo w magię, ale teraz już raczej wielkiego wyboru nie masz, skoro nie przekonałeś Baal Lukora :P (przypominam, to musi być 1. rozdział).

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Panowie mam pytanko odnośnie alchemii. Do każdego eliksiru potrzebny składnik to alkohol (tak mówi dziennik).O jaki konkretnie alkohol chodzi? Czy chodzi o ten składnik?
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Czysty_alkohol
Jeżeli tak no to trochę słabo, bo jest go bardzo mało, a jeżeli nie to mam przy sobie wino,piwo,ryżówki itp. i dalej brak składników do wytworzenia. Pomoże ktoś?

@bojka222 Tak, to o to chodzi. Silas tego trochę sprzedaje chociażby.

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

(05-05-2019, 07:39)Quasch napisał(a):  @bojka222 Tak, to o to chodzi. Silas tego trochę sprzedaje chociażby.

No tak faktycznie, szkoda, że wykorzystałem go na zwykłe mikstury many, bo myślałem, że na eliksiry stałe będzie potrzebne coś innego. No ale cóż, mądry bojka po szkodzie :\

Czy po zabiciu Mordraga i tym samym nie dostania zadania od Fiska jest nadal możliwość zostania Magnatem ?

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]

Z tego co pamiętam to nie. Trzeba go powalić, wziąć zadania od Fiska i dopiero wtedy można dobić Mordraga.

Rozumiem.
Bo ja zrobiłem tak, że od razu go zabiłem bez wchodzenia w rozmowę z nim. I zadania od Fiska już Nie dostałem. Cofnąć się w zapisach nie mogę, bo wszystkie nadpisałem. Eh..

A swoją drogą - Gdzie szwenda się Ratford ? Widziałem go w pobliżu Cavalorna, ale potem mi go gdzieś wcięło.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości