Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#41

Albo się to włączało w menu, albo musisz zmienić sterowanie z G1.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz
#42

(16-06-2020, 09:13)wudkub12 napisał(a):  Problem zniknął kiedy zainstalowałem ten modzik z sortowaniem ekwipunku. Coś się tam porobiło i działa

Modzik do sotowania ekwipunku? Gdzie to znaleźć?
Odpowiedz
#43

Pewnie chodzi o to (pierwsze z brzegu): Klik

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz
#44

Dzięki za obie odpowiedzi.

Okazuje się, że już nie pogram sobie w tego moda. Mam już prawie zrobiony cały Jarkendar oprócz uwalenia Kruka i zrobienie Biblioteki. Pancerza Bloodwyna już mam i wyzwoliłem niewolników z kopalni. Chciałem sobie pójść do Khorinis i zrobić misję zdobywania dowodu na istnienie smoków w GD, tak aby mieć trzeci rozdział i możliwość poznania 3 kręgu magii, aby zapakować lepsze runy, ale okazuje się, że podczas próby przejścia portalu wywala mnie do pulpitu.
Próbowałem wielu rzeczy, w tym także kopiowania ze starszych sejwów (tych z przed przejścia portalu do jarkendaru) pliku newworld.sav, ale nic to nie dało. Gdy skasowałem ten plik całkowicie, wówczas wczytało mi Khorinis z tym, że jako nową grę. Portal był zamknięty. Bez problemu otworzyłem go ponownie, ale teraz z kolei przejście do Jarkendaru jest niemożliwe. 
Przeinstlowywałem grę i próbowałem z innymi DX11, bez dodatkowych tekstór itp. Ale błąd się powtarza. Wygląda na to, że problem tkwi w modzie, który gryzie się z moim lapkiem. A raczej z lapkami. Na drugim lapku, na którym gram bez DX11 także efekt podoby. Wywalenie do pulpitu. 

Dodam, że grając w L'Hiver DE 2.0 podobny problem nie występował. Mogłem ganiać swobodnie między trzema lokacjami GD, Khorinis, Jarkendar bez najmniejszych problemów. 
Tak więc kończę moją przygodę z tym modem, i choć podobały mi się zaimplementowane rozwiązania, zawiera chyba także jakieś poważne błędy uniemożliwiające ukończenie gry.
Odpowiedz
#45

Hej, po kilku minutach gra wywala do pulpitu i jest Application Error 7507c5Afh. Robiłem już wszystko:

-Reinstalacja Spine
-Reinstalacja Gothic 2 NK
-Reinstalacja VarusBikera
-Pobranie piraciego Gothica 2 i na nim zainstalowanie moda (gram na wersji steam więc pomyslałem, ze to przez to.

Nic nie pomogło, bywa to uciążliwe kiedy w ciągu godziny 3-4 razy gra sie wysypie i trzeba zapisywać co minutę. Pomożecie?
Odpowiedz
#46

w Górniczej Dolinie nie działa regeneracja many.
@edit Również nie działa na Dworze Irdorath. W Khorinis i Jarkendarze działa normalnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości