Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1/G2] Wolne Celowanie

Próbuję urozmaicić sobie grę wolnym celowaniem w "Cieniach Przeszłości", lecz z niewiadomego dla mnie powodu przy próbie uruchomienia gry wyskakuje błąd. 

[Obrazek: 0TQJJL2.png]

W normalnym G2 wolne celowanie działa poprawnie. Mam też wgrane wszystkie potrzebne pache i najnowszą wersję pakietu Ninja. Proszę o pomoc!
Odpowiedz

Mam problem mianowicie gdy włącze wolne celowanie w menu niby jest ok (jest celownik itp.), ale gdy namierze na potwora to obraz gwałtownie miga na bialo - ogólnie tryb celowanie działa ale to miganie na bialo jest mega irytujace i na dluzsza mete można dostać epilepsji...  :D  Jest na to jakiś sposób?

Gram na G2NC, DX11, Nostalgic Mod + teksturpaki.
Odpowiedz

(15-12-2020, 10:31)MrvN napisał(a):  Mam problem mianowicie gdy włącze wolne celowanie w menu niby jest ok (jest celownik itp.), ale gdy namierze na potwora to obraz gwałtownie miga na bialo - ogólnie tryb celowanie działa ale to miganie na bialo jest mega irytujace i na dluzsza mete można dostać epilepsji...  :D  Jest na to jakiś sposób?

Być może to wina texture packa, osobiście gram na tym co Ty, tylko bez texturepacka i nie występują takie problemy. Chociaż może to być też wina dx11, na jakim grasz? Ja używam ten od clockwork. Dopisz do pliku 'draw.dll' jakąś literke lub cyfre i sprawdź na początku czy wszystko jest ok bez dx11 jak tak to może i jego wina. Anogicznie jak chcesz przywrocic dxa11 usun te literke co dopisales do pliku draw.dll
Odpowiedz

(15-12-2020, 10:31)MrvN napisał(a):  Mam problem mianowicie gdy włącze wolne celowanie w menu niby jest ok (jest celownik itp.), ale gdy namierze na potwora to obraz gwałtownie miga na bialo - ogólnie tryb celowanie działa ale to miganie na bialo jest mega irytujace i na dluzsza mete można dostać epilepsji...  :D  Jest na to jakiś sposób?

A gdzie pobierałeś texturpacki ? Czy to reshader moze ?

<p><br></p>
Odpowiedz

Cześć, czołem. Chciałem wczoraj zagrać w modyfikacje Przeznaczenie z patchem na Wolne Celowanie właśnie, lecz nie ważne czy wgrywam to ręcznie czy przez Spine to zawsze z Wolnym Celowaniem po wejściu do gry przestaje mi działać wyświetlanie nazw NPC, itemów etc. Czy ktoś jest w stanie coś doradzić by to naprawić? Pozdrawiam  dobry

//EDIT Udało się to naprawić. Nie jestem w 100% pewien co zrobiłem, bo naprawiłem to jak zawsze - przez przypadek. Dla tych, którzy kiedyś napotkają ten problem mogę tylko doradzić tyle, żeby się pobawili w ustawieniach gry i zmieniali opcje z jednej na drugą dopóki nie zadziała. Natknąłem się raz na solucje do podobnego problemu, żeby zmieniać sterowanie gothic 1 z tak na nie, nie działało mi to, ale może trzeba było to robić do skutku  głupek
Odpowiedz

Witam, mam problem z wolnym celowaniem w modyfikacji do G1 świat skazańców i edycja rozszerzona,
w świecie skazańców wyskakuje błąd: U:PAR; Unknown Var 'HAI_DIST_ABORT_RANGED'. (line 28) i nie da się uruchomić gry
w edycji rozszerzonej gdy bezi otrzymuje obrażenia pojawia się na ekranie kwadrat z teksturą muru, im więcej uderzeń otrzyma tym więcej tych kwadratów które zaraz znikają, nie wiem czy to wina wolnego celowania czy zwyczajnie coś źle zainstalowałem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości