Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1/G2] Wolne Celowanie

Próbowałem w Dark Sage ale nie działało dopiero po dopisaniu w pliku DarkSagapl.ini tj. [Files] "VDF=Ninja_GFA.vdf " zadziałało.
Nie wiem jak to wpływa na stabilność gry bo tylko sprawdziłem czy zadziała i chwilkę zagrałem. Czy licencja moda pozwala dodawać tego typu bajery.
Nie znam się zbytnio na tym a ostatnio ma "obsesje" na temat licencji dlatego wolę się zapytać. Czytałem artykuł o innej grze kiedyś gdzie koleś został pozwany za stworzenie chetów do gry i ich wykorzystanie w grze i tak mi przyszło do głowy. W regulaminie zasad podczas instalacji znalazłem taki wpis

3. Использовать исходные коды мода, отдельные части мода или мод целиком в составе других продуктов запрещается, за исключением следующих случаев, описанных ниже, в пунктах a, b..

Tylko nie wiem jak odnieść się do tych zapisów czy tylko wyłącznie chodzi o wykorzystanie materiałów w innych modyfikacjach bo tak mi się wydaje.
Ten plik sam w sobie jest modyfikacją.
Odpowiedz

Hej, mam pytanko. Wie ktoś może, czy możliwa jest gra Atariar Edition z Wolnym celowaniem ? Przeszedłem VBE i strasznie spodobała mi się gra z celowaniem. Teraz zacząłem Atariar i brakuje mi tego :/
Odpowiedz

Ta, właśnie odkryto, że w Atariarze to niestety nie zadziała przez wersję LeGo, która jest w tym modzie. Sposób eteryta w tym przypadku to raczej za mało. Ponoć licencja na to pozwala, ale tutaj trzeba by czekać na nową wersję od Atariara.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Bardzo miłej aktualizacji doczekał się ten bajer — od teraz możecie również pobawić się przy modyfikacjach do G1. :)

[Obrazek: vpLC3m4.jpg]

Link do całego downloadu: https://github.com/szapp/GothicFreeAim/wiki/Free-Aiming-Ninja-Patch#wiki-wrapper

Odpowiedz

No proszę, od teraz możecie sobie testować różne modyfikacje w najbardziej przystępny sposób — przez Spine.

[Obrazek: si4KpV0.jpg]

Polecamy. :)

Odpowiedz

Kolejna świetna nowina — teraz wolne celowanie zadziała również w takich modach jak AtariarEdition.
Autorowi nie są już znane przypadki, w których by to nie funkcjonowało, dlatego bawcie się do woli. :)

Odpowiedz

Niesamowite, że kiedyś było nie do pomyślenia, żeby takie rzeczy można było wstrzyknąć w inne mody :P, a teraz to kwestia zaznaczenia strzałką :d

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz

Ja mam zainstalowanego Gothic'a 1 z GMDK, playerkitem, systempackiem, gothic 3D, D3D11, z texturepackiem od Pankera, Reshade, a także mam zainstalowanego moda Ludzie z Górniczej Doliny i mi te wolne celowanie nie działa i teraz pytanie czy któryś z powyższych modów powoduje to że, nie działa?
Odpowiedz

(08-04-2020, 20:35)BladePL napisał(a):  Ja mam zainstalowanego Gothic'a 1 z GMDK, playerkitem, systempackiem, gothic 3D, D3D11, z texturepackiem od Pankera, Reshade, a także mam zainstalowanego moda Ludzie z Górniczej Doliny i mi te wolne celowanie nie działa i teraz pytanie czy któryś z powyższych modów powoduje to że, nie działa?
Mam dokładnie to samo, tylko na Świecie Skazańców. Nie działa i nie wiem co robić a bardzo by uprzyjemniło grę magiem :)

Zainstaluj https://github.com/szapp/Ninja/releases/tag/v2.0.01 i będzie działąć :)
Odpowiedz

witam czy te wolne celowanie bendzie działac na modzie przebudzenie
jesli tak to gdzie to zainstalowac
gdzie zainstalować te wolne celowanie
i co za pliki mam pobrać  proszę o pomoc
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości