Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bumshak 2.0 - poszukiwana ekipa do pracy nad modem
#1

Bumshak 2.0
Modyfikacja w założeniach ma być swoistym remakiem pierwszej modyfikacji do Gothic 2 Noc Kruka - Bumshak. Jeśli dobrze pamiętacie w oryginalnej modyfikacji mamy do czynienia z bardzo prostą fabułą sprowadzającą się do: 1. Znajdź 2. Przynieś/zabij 3. Awans, i tak w kółko aż do końca gry. Chcę to zmienić wprowadzając nową fabułę i w znacznym stopniu rozwijając skrypty. Mapa również ulegnie zmianie dzięki Wasteland Modzie autorstwa Caesium, który przywrócił nieobecne w G2 lokacje znane z G1. Sam jestem początkującym skrypterem, coś tam dłubię z przerwami od paru lat i część pracy jestem w stanie wykonać sam, potrzeba osób siedzących w temacie głębiej niż ja, służących dobrą radą. Oraz uzdolnionych graficznie, jeśli oczywiście mowa o grafikach.

Założenia
Akcja moda rozgrywa się w Górniczej Dolinie po odpłynięciu Bezimiennego na Dwór Irdorath. Do orków stacjonujących w Górniczej Dolinie dociera wiadomość od najwyższego wodza Kana, już czas na ofensywę. Odkryj Górniczą Dolinę z zupełnie innej strony, jako młody ork Bumshak pnij się po szczeblach hierarchii pomagając sprawie.
Odświeżony klasyk oferował będzie rozwój postaci, główny wątek fabularny oraz kilka wątków pobocznych. Wątków pobocznych nie chcę zdradzać na tym etapie prac, wątek główny zaś kręcił się będzie tak jak w oryginale - wokół awansowania w hierarchi, planuję jednak w znacznym stopniu go rozbudować.

Poszukuję:

-skrypterów doświadczonych w grzebaniu w odmętach skryptów i tworzeniu swoich własnych.
-mapperów którzy będą w stanie spacerem dodać VOBy na mapie.
-Grafików 3D/2D którzy stworzą oprawę graficzną moda, oraz nowe modele.

Kontakt Discord: Bukraj#5760
PROJEKT NON PROFIT
Odpowiedz
#2

Bumshak to absolutny klasyk, a przynajmniej moim zdaniem. Darze go dużym sentymentem, więc pozostaje życzyć tylko powodzenia. Mam też nadzieję, że niebawem pojawią się jakieś fotki  rolleyes
Odpowiedz
#3

Dziwnie to wygląda, ale... Bumshak to dosyć słaby mod. Z tytułu wynika, jakoby miał być tylko poprawiany, ale w opisie jest informacja, że ma być to remake? Moim zdaniem lepiej zrobić nowy mod o orku, jeśli interesuje cię taki gameplay, bo to nie będzie dla ciebie wiążące. Robiąc "remake" czyjegoś moda (w tym wypadku niemców) spoko jakbyś dał im o tym znać. Z opisu wygląda tak, jakbyś też szukał ludzi, którzy zrobią to za ciebie, którzy "spełnią twoje marzenie o takim modzie". To nie jest najlepsza droga. Mimo wszystko, życzę powodzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości