Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Edycja Rozszerzona +
#11

Jutro premiera i obszerny news odnośnie zawartości moda (lista  dodanych questów  i inne nowości). Pozdrawiam  :)
Odpowiedz
#12

Testowałem na stream ER+ i większość błędów zostało poprawionych oraz inne rozwiązania z ktorymi się dzieliłem,zostały zaimplementowane do Moda :)
Odpowiedz
#13

Witajcie!


W końcu nadeszła ta chwila i mod ma swoją premierę. Jest to pierwsza wersja sub-moda zwanego ER+ będącego bardziej rozbudowaną wersją moda autorstwa Outlandera. Aktualnie zamierzamy zająć się ER 2 , która byłaby modem kontynuującym wątki z pierwszej ER tyle , że w realiach G2:NK a także oferującą wiele nowych aktywności i misji dla głównych gildii oraz questów pobocznych. Potem jak się uda chcielibyśmy powrócić do ER+ gdzie obszerna aktualizacja dodała by Wielki Turniej Gladiatorów na 3 rozdziale gry , możliwość obstawiania walk i trochę zadań związanych z turniejowym eventem oraz parę luźnych questów. Jeśli dalej będzie wola rozwijania projektu ER+ być może pojawią się aktualizację z Wolną Kopalnią dostępną z własnymi zadaniami od 1 rozdziału oraz patch z Podziemnym Miastem Orków w 5 rozdziale a wątek ten przedłużałby główny wątek i zapełniał pustke fabularną schyłkowej części gry. Do tego można dodać kilka zadań na 5 rozdział gry.


Tyle odnośnie planów a teraz wróćmy do premiery...
 Poniżej bardziej szczegółowa lista zmian w submodzie względem dotychczasowej wersji ER :
- Prawie 50 nowych questów
- Nowe misje dla każdej z gildii jak i dla każdego pojawiające się na różnym etapie gry w tym pod koniec
- Spora część bugów z podstawowej ER została poprawiona (było tego całkiem sporo)
- Kowalstwo którego brakowało w ER
- Pasy i nowy oręż i modele pancerzy.
- Dużo nowych dialogów dla postaci nie tylko dodanych w tym addonie ale znanych ze       zwykłej ER jak i podstawki 
- Nowe potwory jak Polne Bestie , Aligatory , Olbrzymie Szczury i nie tylko
- Poprawiony wątek Łowców Orków (Wreszcie naprawdę interesują się walką z Orkami)
- Nowe znajdźki i ciekawe przedmioty do zdobycia
- Dużo nowych obiektów, elementów wyposarzenia
- Więcej wyborów w zadaniach
- Więcej interakcji z otoczeniem np. korzystanie z ławek, więcej rud z możliwością wydobycia itd.
- Nowe tekstury

- Możliwość dostosowania wyglądu bohatera do standardów Bractwa jeśli się do niego przyłączymy. Golenie głowy i tatuaże wykonuje jeden z Nowicjuszy na Placu Świątnnym

Uwaga. Niektóre zadania oprócz danej gildii. Wymagają jeszcze odpowiedniego rozdziału.
Serdecznie pozdrawiamy zainteresowanych naszych modem graczy. I życzymy sukcesów w Kolonii!

Autorzy Vincent93 Reflide

Link do modyfikacji :
https://drive.google.com/file/d/1-P9XrNQ...sp=sharing
Odpowiedz
#14

Tutaj jest jeszcze rozpiska nowych zadań : https://themodders.org/index.php?topic=4...3#lastPost
Odpowiedz
#15

No no, miałem odpalić tylko na chwilę sprawdzić co tam zostało nawymyślane i dać sobie spokój, a jednak wciągnęło mnie na kilka godzin dłużej, co dało mi naprawdę fajną nostalgiczną sesję grania w Gothica.  :) ‌ Najbardziej pozytywne odczucia mam z uwagi na nową treść - taką na miarę jakości znanej z Cieni Przeszłości - spójność z lore, przeróżne nawiązania i feeling jak by się było rzeczywiście w odświerzonej wersji G1. Grając na DX7 mam wrażenie jakbym wrócił do "tamtych lat", tylko z masą nowej zawartości. Ba! Nawet nowe tekstury i roślinność pasuje do tej stylistyki co daje powiewu świerzości nie zabijając tego wspaniałego klimatu, co jest rzadkie w modach tego typu. No i mówiąc szczerze, chyba nie grałem w lepszego addona do G1. Pierwsze odczucia są dość pozytywne, zobaczymy jak będzie potem, bo mam trochę obawy o balans (możliwe, że na próżno). Jedyny smutek to brak udźwiękowienia. Chyba wolałbym z ivoną zagrać, czy z innym syntezatorem głosowym niż wyobrażać sobie całą scene w głowie, co jest dla mnie męczące i często pomijam jakiś dialog. Polecam sprawdzić, mi póki co się bardzo podoba.  rolleyes

Wen die Hoffnung stirbt ist der letzte Schild eines kriegers seine Ehre...
Odpowiedz
#16

Link do pobrania moda został zaktualizowany. Obecnie paczka waży dużo mniej zawierając wszystko co poprzednio plus zostało wyeliminowanych kilka wykrytych błędów.
Odpowiedz
#17

Jeśli ktoś jest zainteresowany to wygenerowałem do modyfikacji lektor Ivony. Dostępny w "linki do pobrania" na discordzie Edycji Rozszerzonej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości