Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Edycja Rozszerzona +

Jutro premiera i obszerny news odnośnie zawartości moda (lista  dodanych questów  i inne nowości). Pozdrawiam  :)
Odpowiedz

Testowałem na stream ER+ i większość błędów zostało poprawionych oraz inne rozwiązania z ktorymi się dzieliłem,zostały zaimplementowane do Moda :)
Odpowiedz

Witajcie!

W końcu nadeszła ta chwila i mod ma swoją premierę. Jest to pierwsza wersja sub-moda zwanego ER+ będącego bardziej rozbudowaną wersją moda autorstwa Outlandera. Aktualnie zamierzamy zająć się ER 2 , która byłaby modem kontynuującym wątki z pierwszej ER tyle , że w realiach G2:NK a także oferującą wiele nowych aktywności i misji dla głównych gildii oraz questów pobocznych. Potem jak się uda chcielibyśmy powrócić do ER+ gdzie obszerna aktualizacja dodała by Wielki Turniej Gladiatorów na 3 rozdziale gry , możliwość obstawiania walk i trochę zadań związanych z turniejowym eventem oraz parę luźnych questów. Jeśli dalej będzie wola rozwijania projektu ER+ być może pojawią się aktualizację z Wolną Kopalnią dostępną z własnymi zadaniami od 1 rozdziału oraz patch z Podziemnym Miastem Orków w 5 rozdziale a wątek ten przedłużałby główny wątek i zapełniał pustke fabularną schyłkowej części gry. Do tego można dodać kilka zadań na 5 rozdział gry.

Tyle odnośnie planów a teraz wróćmy do premiery...
 Poniżej bardziej szczegółowa lista zmian w submodzie względem dotychczasowej wersji ER :
- Prawie 50 nowych questów
- Nowe misje dla każdej z gildii jak i dla każdego pojawiające się na różnym etapie gry w tym pod koniec
- Spora część bugów z podstawowej ER została poprawiona (było tego całkiem sporo)
- Kowalstwo którego brakowało w ER
- Pasy i nowy oręż i modele pancerzy.
- Dużo nowych dialogów dla postaci nie tylko dodanych w tym addonie ale znanych ze       zwykłej ER jak i podstawki 
- Nowe potwory jak Polne Bestie , Aligatory , Olbrzymie Szczury i nie tylko
- Poprawiony wątek Łowców Orków (Wreszcie naprawdę interesują się walką z Orkami)
- Nowe znajdźki i ciekawe przedmioty do zdobycia
- Dużo nowych obiektów, elementów wyposarzenia
- Więcej wyborów w zadaniach
- Więcej interakcji z otoczeniem np. korzystanie z ławek, więcej rud z możliwością wydobycia itd.
- Nowe tekstury

- Możliwość dostosowania wyglądu bohatera do standardów Bractwa jeśli się do niego przyłączymy. Golenie głowy i tatuaże wykonuje jeden z Nowicjuszy na Placu Świątnnym

Uwaga. Niektóre zadania oprócz danej gildii. Wymagają jeszcze odpowiedniego rozdziału.
Serdecznie pozdrawiamy zainteresowanych naszych modem graczy. I życzymy sukcesów w Kolonii!

Autorzy Vincent93 Reflide

Link do modyfikacji :
https://drive.google.com/file/d/1-P9XrNQ...sp=sharing
Odpowiedz

Tutaj jest jeszcze rozpiska nowych zadań : https://themodders.org/index.php?topic=4...3#lastPost
Odpowiedz

No no, miałem odpalić tylko na chwilę sprawdzić co tam zostało nawymyślane i dać sobie spokój, a jednak wciągnęło mnie na kilka godzin dłużej, co dało mi naprawdę fajną nostalgiczną sesję grania w Gothica.  :) ‌ Najbardziej pozytywne odczucia mam z uwagi na nową treść - taką na miarę jakości znanej z Cieni Przeszłości - spójność z lore, przeróżne nawiązania i feeling jak by się było rzeczywiście w odświerzonej wersji G1. Grając na DX7 mam wrażenie jakbym wrócił do "tamtych lat", tylko z masą nowej zawartości. Ba! Nawet nowe tekstury i roślinność pasuje do tej stylistyki co daje powiewu świerzości nie zabijając tego wspaniałego klimatu, co jest rzadkie w modach tego typu. No i mówiąc szczerze, chyba nie grałem w lepszego addona do G1. Pierwsze odczucia są dość pozytywne, zobaczymy jak będzie potem, bo mam trochę obawy o balans (możliwe, że na próżno). Jedyny smutek to brak udźwiękowienia. Chyba wolałbym z ivoną zagrać, czy z innym syntezatorem głosowym niż wyobrażać sobie całą scene w głowie, co jest dla mnie męczące i często pomijam jakiś dialog. Polecam sprawdzić, mi póki co się bardzo podoba.  rolleyes

Wen die Hoffnung stirbt ist der letzte Schild eines kriegers seine Ehre...
Odpowiedz

Link do pobrania moda został zaktualizowany. Obecnie paczka waży dużo mniej zawierając wszystko co poprzednio plus zostało wyeliminowanych kilka wykrytych błędów.
Odpowiedz

Jeśli ktoś jest zainteresowany to wygenerowałem do modyfikacji lektor Ivony. Dostępny w "linki do pobrania" na discordzie Edycji Rozszerzonej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości