Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne oraz inne pytania ogólne

(09-07-2022, 12:54)IayzoN napisał(a):  
(09-07-2022, 10:43)GrzybowySnaf napisał(a):  
(08-07-2022, 18:52)Farrew napisał(a):  Gra zawiesza się podczas początkowej rozmowy z Xardasem, zaraz po tym gdy Xardas powie "Zostało nam niewiele czasu". Mam wersję Steam, czy coś trzeba jeszcze doinstalować?

EDIT: W sumie takie same rzeczy dzieją się przy próbie pójścia spać, albo przy niektórych dialogach.
Tez mam ten sam problem, choć tylko mam Uniona i wsparcie dla padów
Edit: Obawiam się że gra próbuje wczytać dialogi ale jakims sposobem nie moze wyswietlic je i przez to gra nie odpowaida, próbowałem nawet pogadać z character helperem i to samo

Odinstalujcie pluginy u mnie wszystko śmiga na czystym unionie

Kiedy ja nic nie instalowałem, czysta wersja Gothica 2 na Steamie. Czy z Union Patchem czy bez problem nadal występuje. Chyba że ja coś tu źle robię.
Odpowiedz

(09-07-2022, 12:54)IayzoN napisał(a):  
(09-07-2022, 10:43)GrzybowySnaf napisał(a):  
(08-07-2022, 18:52)Farrew napisał(a):  Gra zawiesza się podczas początkowej rozmowy z Xardasem, zaraz po tym gdy Xardas powie "Zostało nam niewiele czasu". Mam wersję Steam, czy coś trzeba jeszcze doinstalować?

EDIT: W sumie takie same rzeczy dzieją się przy próbie pójścia spać, albo przy niektórych dialogach.
Tez mam ten sam problem, choć tylko mam Uniona i wsparcie dla padów
Edit: Obawiam się że gra próbuje wczytać dialogi ale jakims sposobem nie moze wyswietlic je i przez to gra nie odpowaida, próbowałem nawet pogadać z character helperem i to samo

Odinstalujcie pluginy u mnie wszystko śmiga na czystym unionie
U mnie z kolei nie ma problemów żadnych z pluginami, jedynie trza było zmienić w opcjach wyświetlenie ikonek i tego typu rzeczy bo gra strasznie ścinała w ekwipunku albo z odpalonymi statystykami na ekranie. W sumie to też dialogi mi dziwnie działały ale jak wyłączyłem sobie animowane okna to problem zniknął.
EDIT: Zniknął tylko na chwile problem ze ścinkami w ekwpiunku. Polecam zainstalować plugin adv.inventory. Pomogło
Odpowiedz

Mam pewien problem. Mianowicie po odpaleniu Nowej gry oraz przeleceniu intra mod się po prostu wyłącza. Bez żadnego komunikatu, jakby się minimalizowała i od razu wyłączała. Nie mam żadnego uniona zainstalowanego, a systempack jest zainstalowany (inne mody jak Dirty Swamp mi działają bez problemów). Czy ktoś natrafił na podobne problemy? Jeśli tak to prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego kłopotu.
Odpowiedz

Mi teraz gra sie zawiesza gdy przybliże kamere bliżej do postaci pozostaje wtedy tylko task manager :C
Odpowiedz

Witam, mam problem z ekwipunkiem w modyfikacji. Po włączeniu gry wszystko działa jak należy, jednak z każdym włączeniem ekwipunku klatki spadają coraz bardziej. Klatki przy włączonym oknie ekwipunku spadają nawet do 10 FPS uniemożliwia to grę i strasznie irytuje. Miał ktoś podobny problem ? Jakieś rozwiązanie?

Z góry dzięki za pomoc :)
Odpowiedz

Hej mam pytanie, nie wiem czy to błąd ale celowo ma sie na początku gry tylko 5hp?
Odpowiedz

Celowo
Odpowiedz

Ma to utrudnić rozgrywke. Tak samo za lv jest 5 pkt nauki ale za to na 1 lv trzeba tylko 250 pkt doswiadczenia.
Odpowiedz

podajcie linka do uniona i co moge doinstalować  bo jestem szary w tych sprawach dzieki
Odpowiedz

Już nie mam pojęcia co robić. Problem występuje jak z wersją Spine jak i przez mod loadera.

Uruchamiam grę z unionem bez żadnych pluginów oprócz 4GB PATCH. Menu uruchamia się normalnie, działają opcje w menu. Uruchamiam grę, leci intro, intro się kończy, Bezimienny zaczyna stękać i gra się wyłącza. Brak jakiegokolwiek błędu ACCESS VIOLATION i innych komunikatów.

Mam aktualną wersję moda jak i G2NK. Chciałbym w końcu ograć Moe Edition, bo mało jest modów, by grać w samą podstawkę Gothic II. Ktoś jest w stanie cokolwiek poradzić ? cry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości