Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Moe Edition PL — Opis modyfikacji
Pełna lokalizacja PL 

[Obrazek: iXfx3EW.png]

Opis modyfikacji:

Moe Edition to pierwsza i póki co jedyna modyfikacja, która wzbogaca podstawową wersję gry (czyt. G2 bez Nocy Kruka).

Cechy:

• Lekko przerobiony świat
• Różne poprawki błędów
• Nowy sposób obliczania obrażeń
• Poprawiony balans
• Zwiększony poziom trudności
• System wytrzymałości
• Nowe bronie
• Nowe zaklęcia
• Nowe pancerze
• Nowe postacie
• Nowe animacje
• Nowa żywność
• Możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci
• Najemniczka w mieście, która może nam towarzyszyć
• Nowy rodzaj broni — tymoriańskie kostury
• Parowanie tarczą
• Nowe potwory
• Bardziej spójne teksturowanie
• Regeneracja życia i many
• Wolne Celowanie
• Ulepszone klawisze skrótów do mikstur
• Sprint — domyślnie pod prawym przyciskiem myszy
• Sposób chodzenia zależny od posiadanej gildii
• Możliwość zmiany wyglądu bohatera za pomocą brzytwy
• Możliwość upicia się
• Możliwość nadania imienia swojemu bohaterowi w G2-MoeEdition.ini
• Wyświetlanie statystyk w lewym górnym rogu
• Pełna polska lokalizacja [Obrazek: EHZW9GB.jpg]
— i wiele więcej —

Screeny:

[Obrazek: hMlO4NK.jpg]
[Obrazek: rsh0rld.jpg]
[Obrazek: kgJeYXJ.jpg]
[Obrazek: BH6GAsq.jpg]
[Obrazek: bET5vn0.jpg]
[Obrazek: 1ftJXp7.jpg]
[Obrazek: gIWBh5I.jpg]
[Obrazek: 4azcnSX.jpg]
[Obrazek: EDdn86T.jpg]
[Obrazek: Ia2BqiU.jpg]

Prezentacja:

>>> Download <<<

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.

Zanim zaczniesz narzekać na błędy typu Access Violation, zajrzyj tutaj: Klik

WAŻNE! Modyfikacja NIE JEST kompatybilna z DX11.

Dla jasności: Modyfikację instalujecie na Noc Kruka, jak wszystkie inne. Po prostu ucina wam Jarkendar i tak dalej.

Alternatywna czcionka (wrzuć do folderu Data): Klik

Autorem modyfikacji jest Moe.

Credits:

Tłumaczenie i korekta: @Quasch
Edycja końcowa audio: @Nathakis
Podziękowania dla @Ventrue za ogarnięcie czcionki.
W rolę Beatrice wcieliła się Monika Orzeł. Reszta nowych dialogów to sklejka z oryginalnych kwestii od autora, na którą nie mamy wpływu.

Nie ma i nie będzie żadnych zmian względem niemieckiej wersji, gdyż całość została zrobiona DialogGetterem.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

O ku*wa ale zarąbista wiadomośc po wróceniu z nocki no to bedzie grane. Dzieki bardzo, dobra robota jak zwykle heart heartheartheart
Odpowiedz

Autentycznie klikając w odnośnik myślałem, że "moe edition" to będzie przerobienie gothica na moe dziewczyki.

Nie jestem pewny czy jestem zadowolony, że prawda jest inna czy jest mi z tego powodu smutno.
Odpowiedz

strasznie pobugowany mod
Odpowiedz

(12-07-2022, 19:22)IayzoN napisał(a):  strasznie pobugowany mod
Zgadzam się, nie jakieś mocne bugi ale są. Ogólnie to moda średnio polecam, jakiś strasznie nudnawy. U mnie nie działała regeneracja many bo znalazłem na niemieckim forum, że niby ma działać po osiągnieciu jakiegoś tam progu many ale u mnie nic to nie dało. Żadnego nauczyciela też nie znalazłem. Z takich dziwniejszych bugów to nie mogłem np Lestera wziąć na statek bo rzekomo miałem fulla nie ważne ile miałem w rzeczywistości na statku. No i po oddawaniu sreber do Halvora był napis, że oddaje mu strzały ale to chyba jakiś drobny błąd w tłumaczeniu. Tak jak pisałem wcześniej, mod średni ale i  tak dzięki za tłumaczenie bo jakby nie patrzeć zawsze to coś nowego i kolejny mod z polską lokalizacją.
Odpowiedz

Regeneracja many i życia jest z eliksirów pełnia życia i pełnia many, są one do nauczenia z receptur dostępnych np. u Zurisa lub Sagitty. Ale możemy się dopiero ich nauczyć jak znamy wszystkie eliksiry do życia i many. Niestety jest pewien problem. O ile regeneracja many działa to regeneracja życia wywala błąd "DIVIDED BY ZERO" - co jest o tyle dziwne, że czytałem wątek modyfikacji na niemieckim forum worldofplayers.de i niby błąd ten został naprawiony w którymś patchu do wersji 1.0 MOE EDITION + zacinający się ekwipunek też był rzekomo naprawiony... Polska wersja MOE EDITION to 1.0 czy 1.1?

Edit. Dobra chyba po prostu ten błąd powrócił w nowej wersji. Czyli regeneracja życia nie działa, lipa.
Odpowiedz

Autor podsyłał mi specjalnie wersję 1.1 na pw i poprosił o zrobienie do niej spolszczenia, ale możliwe, że później wypuścił jeszcze jakiegoś hotfixa czy coś. Jeśli tak, to mówi się trudno.

Odpowiedz

@quash a masz z nim kontakt? Bo na worldofplayers.de MOE został zbanowany z tego co widziałem i to na stałe xD
Odpowiedz

Innego nie mam niestety.

Odpowiedz

(17-07-2022, 19:42)Nestarion napisał(a):  Regeneracja many i życia jest z eliksirów pełnia życia i pełnia many, są one do nauczenia z receptur dostępnych np. u Zurisa lub Sagitty. 
A widzisz, miałem się uczyć tych pełni many ale zrezygnowałem bo wymagało do tego szczawiu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości