Ankieta: Jak ci się podoba mieszany dubbing? - Ankieta jest zamknięta.
Jest okej, róbcie swoje.
87.45%
202
87.45%
Lepiej to dokończyć po linii najmniejszego oporu i zająć się czymś innym.
12.55%
29
12.55%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

[G1] Edycja Rozszerzona 2.0 FULL PL (zapowiedź)

(04-07-2022, 22:01)Fabiosek napisał(a):  Cóż, addony nie są raczej miarodajne, jeśli chodzi o jakość, bo personalnie nie jestem zwolennikiem tego typu miksów (nawet jakby to byli nie wiadomo jak dobrzy aktorzy), ale w tym wypadku (przynajmniej na filmie) wydaje mi się, że lepiej ugrać nie można (chyba, że od początku nagrywano by 100% dubbingu KAŻDEJ postaci, czyli tak naprawdę robienie dubbingu Gothica od nowa + dorabianie dubbingowych kwestii) i ostatecznie coś takiego może się komuś spodobać.

Osobiście jednak wolałbym

dubbing do Czasu Zapłaty prosi

Przy 100-150 czy 200 aktorach jest to kupa roboty i myślę, że warto skończyć ten projekt w najlepszy sposób, w jaki można to akualnie zrobić (czyl nie po najmniejszej linii oporu). Pozdro, powodzenia.
"Osobiście jednak wolałbym "  Czy to oznacza że jesteś na finiszu z Czasem Zapłaty???

Ale jest możliwośc by pograć w moda w wersji 2.0 tak?

Zawsze o to dbałem i uważałem, że różnorodność głosów jest jednym z kluczowych czynników i przez to może się niektórym wydawać, że proces trwa „za długo”, ale trudno, taki jest porządek rzeczy. Nawet w głupim Świecie Skazańców było więcej aktorów niż w Kronikach, co chyba mówi samo za siebie. Można iść w taką skrajność jak w Returningu, gdzie gość dubbinguje ponad 100 postaci, ale co to za sztuka w tych czasach.

Brałem pod uwagę taką ewentualność, że jeśli efekt będzie poniżej oczekiwań, to dam resztę postaci paru osobom i fajrant, ale teraz, patrząc po głosach, chyba nie wypada mi tego zrobić.

W takim razie to chyba wszystko, co chciałem wiedzieć. Pozwolę sobie zamknąć ten temat, bo i tak w najbliższym czasie nie będę miał nic ciekawego do pokazania. Ot, odhaczanie kolejnych postaci. Tylko ładnie proszę, nie dopowiadajcie sobie znowu nie wiadomo czego. Dopiero gdy ruszymy z testami, będziecie mogli odliczać miesiące do premiery.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości