Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Przebudzenie 1.6 - Awakening PL/RU

Przebudzenie
Spolszczenie by Team Sefaris
Opis:
Przebudzenie to modyfikacja przenosząca Gothica 1 na silnik Gothica 2. Poza oryginalnymi zadaniami i mechanikami modyfikacja zawiera również inne mody, takie jak Ludzie z Górniczej Doliny, Mroczne Tajemnice, a także elementy z innych projektów. Dodano również wiele unikalnych zadań, których nie można znaleźć w innych modach. Przywrócono usunięte lokacje, które miały być częścią gry, ale nigdy nie zostały ukończone, a także wprowadzono poziomy trudności dla tych, którzy lubią wyzwania.

Russian version:

Платформа: Готика 2
Тип модификации: Аддон ко второй Готике
Рабочее название: Пробуждение
Версия: 1.6

Язык мода: Русский
Страна разработчика: Украина
Авторы: Orc Hunter

Описание
Аддон Пробуждение - это неофициальное дополнение для Готики 2, переносящие на более новый движок и расширяющее сюжет Готики 1.
В состав аддона помимо оригинальных квестов и механик вошли так же и другие моды, такие моды как Gothic Reload Mod, Народ Миненталя(частично), Мрачные Тайны(частично), The old story, а также небольшие наработки из других проектов.
За счет перехода на более новый движок удалось исправить баги оригинальной первой Готики, повысить производительность, а так же добавить новых механик.
Значительно улучшена графика. Все графические изменения делались на базе оригинальных текстур и моделей, дабы сохранить атмосферу оригинала.
Добавлены новые лагеря. Также добавлено множество уникальных квестов.
Восстановлены вырезные локации, которые должны были войти в состав игры, но так и небыли доделаны.
Переработан баланс. Сложность подтянута до уровня Готики 2. Прокачка навыков теперь так же аналогична второй Готике.
Добавлено множество видов ремесла, отсутствовавшего в первой части. Теперь можно обучиться кузнечному делу, алхимии, созданию рун, добыче и плавки железа, обработке кожи, созданию луков, а так же готовке еды и болотника.
Множество нового и восстановленного контента, который более нигде не встречается.
Новый компаньон, возможности которого являются уникальными для Готики. С компаньоном можно обмениваться оружием, броней, навыки ее растут, а потому актуальность данного компаньона зависит только от вас. Компаньоны теперь имеют возможность ожидания, в любой точке мира.
Добавлено множество новой экипировки, включая доспехи, щиты, шлемы и ремни. Множество новой магии, а так же перенесены заклинания из первой Готики отсутствующие во второй.
Появилась рыбалка, причем в любых водоемах Колонии.
Добавлено множество новых монстров из других частей Готики и вырезанного контента.
Russian version
Russian Fix

ОптимизацияЕсли при запуске игра будет требовать MSVCP140.dll, попробуйте установить пакет VS 2015 C++ Redistributable.exeУстанавливать Пробуждение лучше на ssd диск, это поможет избежать подвисаний и рывков.
Instrukcja:

Przebudzenie 1.6 PL - Instalacja
> Modyfikacja po zainstalowaniu będzie włączana przez GothicStarter.exe i można mieć ją zainstalowaną z innymi modami. Jeśli jednak przy instalacji występują problemy, zalecane jest zainstalowanie modyfikacji na czystego Gothica. Po każdym kroku wypadałoby też uruchomić grę i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
  • Pobierz, a następnie wypakuj pliki instalatora modyfikacji.
  • Uruchom instalator i zainstaluj modyfikację.

Galeria

[Obrazek: D52a1F6.webp]
[Obrazek: rx9QfcK.webp][Obrazek: OWItjjY.webp][Obrazek: tDD69Im.webp][Obrazek: j8zuaZU.webp][Obrazek: ECUPVbY.webp][Obrazek: AHlFDe2.webp][Obrazek: dXmmu6F.webp][Obrazek: qlbsxl7.webp][Obrazek: jif2D3M.webp][Obrazek: J4bkUNl.webp][Obrazek: dUP1MoA.webp]
Odpowiedz

W którym momencie powinien mnie zaatakować Nocny Zabójca i pchnać wątek? Znalazlem ksiege dla Monius, przeszedlem sie z Moniusem do lasu, znalazłem myśliwego z Nowego Obozu martwego, wróciliśmy, wykonałem zadanie dla Urkasa z wóda i upaleniem Moniusa i na tym koniec... nie mam z nikim dialogu. Jestem już w końcówce drugiego rozdzialu, moge przechodzić do trzeciego, wszyscy zgromadzeni na placu, le nie chce tego jeszcze robić.

To jest watek z Ludzi z Górniczej Doliny, jesli ktos wie to moze powiedzieć.

I jeszcze pytnaie gdzie znajde wysłannika Valkira od Łowców Orków. W Mrocznych Tajemnicach był przed jaskinia niedaleko obozu, martwy kolo generala orków, a tutaj nic takiego nie ma.
Odpowiedz

Czy ta modifikacja bedzie na spine ?
Odpowiedz

Mam problem, próbując podnieść jaki kolwiek przedmiot, muszę obejść go z 5 razy ,aż w końcu pod jakimś tam kątem mi się podświetli. Miał ktoś tak i sobie z tym poradził?
Problem rozwiązała instalacja optymalnych czcionek ze strony modyfikacji Przebudzenie.
Odpowiedz

Panowie ukończył ktoś moda? Szukam jakiegoś moda do jedynki i przypomniałem sobie o przebudzeniu, tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć opinii. Pamiętam, że kiedyś był problem z uderzeniem burzy i ludzie narzekali, że strasznie niezbalansowany mod? Może ktoś powiedzieć kilka słów czy warto ogrywać bo nigdzie żadnej opinii znaleźc nie mogę. Pozdro.
Odpowiedz

(13-08-2022, 13:55)bojka222 napisał(a):  Panowie ukończył ktoś moda? Szukam jakiegoś moda do jedynki i przypomniałem sobie o przebudzeniu, tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć opinii. Pamiętam, że kiedyś był problem z uderzeniem burzy i ludzie narzekali, że strasznie niezbalansowany mod? Może ktoś powiedzieć kilka słów czy warto ogrywać bo nigdzie żadnej opinii znaleźc nie mogę. Pozdro.
Tak to prawda, mod jest bardzo niezbalansowany. Jest bardzo łatwy. Podobno ma wyjść za jakiś czas nowy patch poprawiający dużo rzeczy ale kiedy to nwm. Jak nie masz do ogrania żadnego moda to można sobie przejść lub poczekać.
Odpowiedz

Cześć,

Czy planujecie dodać zaktualizowane Przebudzenie na Spine? Z tego co widzę, jest tam wersja 1.1.2 z 2021 roku :/
Odpowiedz

Cześć,
edit: nieaktualne, rozwiązane via Discord
Odpowiedz

Aktualizacja 1.6
Changelog i pliki dostępne na: https://www.sefaris.eu/przebudzenie/changelog/1
Aktualizacja jest dostępna w formie nowego instalatora.
Odpowiedz

Wątki Teofila i Hugo były świetne.
Skąd decyzja o usunięciu ich?smutajka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości