Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

A pobiłeś go albo coś w tym stylu? Spróbuj użyć Niepamięci. I na pewno masz to piwo w ekwipunku? Robiłeś już misję dla Brandicka?

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Nie pobiłem go ale spróbuje z tą Niepamięcią a jeżeli to nie wyjdzie to co następnie? Tak wogóle to jakieś piwo specjalne jest dla Kapitana?
Edit. Nie miałem piwa w ekwipunku i odblokowała mi się opcja dialogowa - tak jestem kretyn xD
Odpowiedz

Musisz pogadać z typem na górze, on przygotuje specjalny alkohol dla Krzykacza.
Odpowiedz

(17-12-2021, 22:43)Cayen napisał(a):  Tak wogóle to jakieś piwo specjalne jest dla Kapitana?

‌Nie, zwykłe. Dziwne, że nie dałeś mu tego od razu.

Odpowiedz

(17-12-2021, 22:19)Cayen napisał(a):  Mam zgody od Hektora i Szakala został mi tylko Krzykacz - i nie wiem bo powinienem mieć z nim dialog żeby postawić mu alko a nie mam nic i teraz nie wiem, czy nie spełniłem jakiegoś wcześniejszego warunku, czy może sobie tego nie zablokowałem w jakiś sposób a tylko on mi został żebym mógł dołączyć do Obozu.. Dałoby się to jakoś naprawić?
Pewnie nie rozdałeś piwa piratom. Upewnij się że masz piwo w ekwipunku i zagadaj do każdego ponownie.
Odpowiedz

Po wyjściu ze świątyni 3 kawałka wypiłem już dwie mikstury przeciw truciźnie ale ciągle spada mi życie, da się jakoś inaczej udtruć bohatera czy życie będzie spadać już do końca gry?
Odpowiedz

Mikstura jest jedna, więc pewnie ją pominąłeś albo coś pomyliłeś.

insert ItPo_Gegengift

Odpowiedz

Da się zdobyć wiecej niż 17 bryłek rudy w 4 rozdziale?
Odpowiedz

Czy po pokonaniu strażnika w świątyni Adanosa da się w tej ostatniej komnacie z teleportem otworzyć tamtejszą skrzynie jakoś?
Odpowiedz

(23-12-2021, 14:27)Cayen napisał(a):  Czy po pokonaniu strażnika w świątyni Adanosa da się w tej ostatniej komnacie z teleportem otworzyć tamtejszą skrzynie jakoś?
Tak, jest tym związane zadanie jak wrócisz do obozu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości