Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne zainstalowane komponenty do bezproblemowego grania

(01-11-2020, 13:29)Terieont napisał(a):  
(01-11-2020, 13:10)Nuxemo napisał(a):  
(01-11-2020, 13:06)Terieont napisał(a):  
(01-11-2020, 13:02)Nuxemo napisał(a):  
(01-11-2020, 12:53)Terieont napisał(a):  Cześć mam problem z zainstalowaniem system packa i player kita do gothic1. Podczas próby instalacji przy wybraniu folderu mam zaznaczoną opcje na szaro. (pierw próbowałem instalować na wersji steamowej potem na wersji z płyty). Dodam że nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu dopiero dzisiaj kiedy po raz pierwszy zainstalowałem Gothica przez steama się pojawił
Prawdopodobnie pierwszego instalujesz system packa. Do g1 najpierw player kit do folderu gothic, pozniej systempack pamietaj o zaznaczeniu opcji instalacja w wersji polskiej.
Tak właśnie robię i nie działa mój znajomy ma aktualnie ten sam problem
Coś nie tak może z player kitem, sciagnij jakiegos innego, ale do wersji 1.08k. Uruchom też programy jako admin.

Udało się restart kompa i ściągnięcie z innego linku pomogło!
Chciałem zgłosić ten sam problem tylko z G2NK, zainstalowałem najpierw fixa, potem playerkita, ale systempacka mi już nie wyświetla. Dodam jeszcze że system pack z jakim pobrałem goticza jest g2notr-1.6, a stąd wziąłem g2classic 1.8
Odpowiedz

Pobrałeś system packa do gothica 2 bez nocy kruka, ściągnij system pack który w nazwie zamiast classic ma 'NOTR'
Odpowiedz

Czy mdk należy instalować do gothic'a 2 czy nie jest to wymagane ? Czy zaistalowanie mdk może pomóc aby uniknąć problemów w grze ?
Dzięki za info,
Odpowiedz

Generalnie mdk nie jest obowiązkowy, choć autorzy niektórych modów zalecają instalację. Mi osobiście zdarzyło się, że bez mdk jakiś mod nie działał, a po wgraniu go śmigało wszystko bez problemu. Także podsumowując - raczej opcjonalny, ale jeżeli jakiś mod nie chce działać, można spróbować to wgrać.
Odpowiedz

(23-01-2021, 01:34)SewerynV napisał(a):  Czy mdk należy instalować do gothic'a 2 czy nie jest to wymagane ? Czy zaistalowanie mdk może pomóc aby uniknąć problemów w grze ?
Dzięki za info,
To mit, nie jest on wymagany.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości