Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne zainstalowane komponenty do bezproblemowego grania

Co do GMDK (ogólnie)... Utarła się dziwna mania, że jest on konieczny. Utóż nie jest i nic nie zmienia lub nie naprawia. Nie jest potrzebny ani do G1 ani do G2. Ostatnio sprawdzałem to nawet na kilku modyfikacjach. Na przykład co do Dark Sagi. Wersja raportowa i najnowszy system pack (ma trochę ciekawych zmian względem 1.6) i TO WSZYSTKO. Testowałem także na Windows 10 Pro, czyli najnowszym systemie, na którym Gothic powinien być najbardziej problematyczny (teoretycznie).

Spine miało fajną ideę startera modów wraz z ich pobieraniem, a także dodatkowych komponentów niezbędnych do gry jak wyżej wymienione, ale jest pod pewnymi względami źle wykonany (waga programu ponad 1GB już mówi, że jest on bardziej syfiasty, aniżeli treściwy), parę rzeczy można tam byłoby ulepszyć (wydanie Spine jako opensource przysłużyłoby się programowi, bez wątpienia), ale to już luźne dywagacje...
Odpowiedz
Star 

Nowy System Pack do Gothic 1/2 v.1.8
Do pobrania tutaj: https://yadi.sk/d/t3SJ6DsSrU-YkQ
Odpowiedz

Warto zaaktualizować w temacie link do najnowszej wersji Systempacka, poprawia parę rzeczy, z którymi laptopowi użytkownicy mogą mieć obecnie problemy.
Odpowiedz

No dobrze, niech będzie i ta wersja 1.8.

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

(29-12-2019, 14:24)Gruby1112 napisał(a):  Halo jak pobrać tego System packa z tej ruskiej strony. Problem w tym że jak klikam w ten plik Systempack 1.8 GIINoTR  i jedyne co sie dzieje to mi to powiększa
Odpowiedz

https://github.com/GothicFixTeam/GothicFix/releases - Tutaj można. To "Yandex.Disk" zmieniło chyba politykę, która jest słaba, więc jest to dostępne także na Github. Proponuję to też podlinkować do pierwszego postu, żeby inni nie mieli tego problemu.
Odpowiedz

Cześć,

chciałbym napomknąć, iż jest Fix pod rozdzielczości Full HD i chyba wyższe (jeszcze nie testowałem). Warto moim zdanie dodać tego fixa i przydałby się chyba komentarz jakiś odnośnie "aktualnych plików" w modyfikacjach, czy tutaj. Szukałem Atariar do pobrania, to tutaj i na innej stronie wymagacie Spine'a, a odpycha mnie jego pobieranie z uwagi, na problemy jakie powoduje i nie wiem jak dogrywać tam rzeczy, których np. nie ma albo jakbym chciał zmienić jakiś plik... np. tekstur na innych albo coś w tym stylu.

Taka informacja z pewnością by się przydała. :)
Odpowiedz

@Aye
Sam systempack daje możliwośc gry nawet w 4k, wiec taki fix raczej nie jest potrzebny. No chyba, że poprawia jakieś błędy, to co innego.

A jeśli chodzi o Atariar, to przecież jest alternatywny download do pobrania ręcznego. Pod głównym linkiem jest link do niego.
Odpowiedz

Dzięki za podanie wszystkiego w jednym miejscu \m/
Odpowiedz

Czy mogę te wszystkie rzeczy pobrać przez spine?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości