Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] L’Hiver by Buddygoth — Opis modyfikacji
Pełna lokalizacja PL 

[Obrazek: 1Fx6hnZ.jpg]

Opis modyfikacji:

Jest to niemiecki L’Hiver bazujący na rosyjskiej wersji 1.2f, która dodaje m.in. tereny za palisadą.

Cechy modyfikacji:

* Kompatybilność z DX11
* Możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci
* Możliwość zabrania ze sobą Miki, Jacka Aligatora i Jergana za 5000 sztuk złota
* Nowe umiejętności do nauki (garbarstwo, łuczarstwo, zaklinanie itp.)
* Wolne Celowanie
* Wykuwanie i ulepszanie pancerzy
* Wykuwanie nowych broni
* Wysoki poziom trudności
* Pełna polska lokalizacja [Obrazek: EHZW9GB.jpg]
— i wiele więcej —

Screeny:

[Obrazek: xOIIkoW.jpg]
[Obrazek: hiHr32K.jpg]
[Obrazek: fgRdpN5.jpg]
[Obrazek: JSDMyF1.jpg]
[Obrazek: tmv8am8.jpg]
[Obrazek: 67RhvR4.jpg]
[Obrazek: 3sNoGPI.jpg]
[Obrazek: Quu5jrz.jpg]
[Obrazek: zK75Rvz.jpg]
[Obrazek: bu7i7sT.jpg]
>>>  Download   <<<

Plik należy wrzucić do folderu Data. Grę odpalamy za pomocą Gothic2.exe. Najlepiej nie mieć zainstalowanych żadnych innych modyfikacji.

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.

Zanim zaczniesz narzekać na błędy typu Access Violation, zajrzyj tutaj: Klik

Upewnijcie się, że macie w Systempack.ini ustawione EnableShields=1, żeby było widać tarcze.

Autorami modyfikacji są Buddygoth i unknown111.

Credits:

Tłumaczenie i reżyseria: @Quasch
Grafika: @Blizna
Edycja końcowa audio: @Nathakis
Nowe kwestie dograli Anonimowy Lektor, Artur Ziajkiewicz, Borys Szafran, Jorguś Pugacz, Marcin Tadeusz i Mateusz Kwiecień.

Nie ma i nie będzie żadnych zmian względem niemieckiej wersji, gdyż całość została zrobiona DialogGetterem. Mam wrażenie, że Buddygoth nie przywiązywał zbytnio wagi do spójności nazw, więc czasami składniki czy coś mogą się ze sobą nie pokrywać.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Dzięki za tłumacznie! Kolejny dobry powód na ponowne ogranie Gothuca.
Odpowiedz

Jest już na Spine, gdyby ktoś chciał.
Odpowiedz

(16-08-2021, 12:14)Quasch napisał(a):  Jest już na Spine, gdyby ktoś chciał.

Jak zainstaluje przez Spine, a mam juz zainstalowanego Nostalgica, to ten L'Hiver będzie mi chulał?
Odpowiedz

Powinien.
Odpowiedz

Macie może w zamiarach wydać jeszcze oryginalnego l'hivera 1.2 z Rosji?
Odpowiedz

Nie widzę potrzeby.
Odpowiedz

Strasznie mierne jest zainteresowanie tym modem w porównaniu do reszty tego typu addonów, więc wychodzę z założenia, że lepiej jest celować w przeciętnego gracza niż skrajności i raczej od Buddygotha nic już się nie ukaże.
A szkoda, bo nawet zaintrygowało mnie jego połączenie Świata Skazańców z Mrocznymi Tajemnicami w wersji Hardcore. shy

[Obrazek: NuFX8PW.jpg]
[Obrazek: RuRaAQm.jpg]

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

A jakie ma być? mody z założenia powinno się robić dla  przeciętnego gracza,  stanowią oni  75% społeczności gothica.  Buddygoth  zrobił moda dla hardcorów a ci stanowią raptem 10%  społeczności wiec ciężko żeby tu zainteresowanie było, co jednak nie oznacza ze nie można małym kosztem tego jego  tworów nie przetłumaczyć.
Odpowiedz

Zacząłem właśnie moda, czas przetestować Tizgarowe gadanie o najtrudniejszej wersji moda dla masochistów.

Póki co samo pierwsze przejście do Khorinis (odpuściłem sobie drogę przez morze jak zobaczyłem ile jest stworów na drodze) na plus. Łuki na start standardowo OP, miecze tym razem bardziej przydatne, podoba mi się natomiast to, że są nowe animacje dla zwierząt. Szaty dostępne właściwie od razu (przepaska oraz łachy skazańca) dają nadzieję, że będzie sporo pancerzy do odnalezienia. Jak to wygląda na późniejszych etapach?

Kusi trochę zagrać magiem ale też najemnikiem. Ktoś ma już jakieś rozeznanie w różnicach w wyborze między tymi gildiami (poza oczywiście tymi z oryginalnej gry)? Są jakieś alternatywy dla trzech głównych gildii?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości