Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Velen 2.0 PL

[Obrazek: Q9kpdkR.png]

Spolszczenie by Team Sefaris
Opis:
Gramy piratem Williamem, który razem ze swoim kapitanem miał zamiar obrabować skarbiec księcia. Ich plan był prosty: prześlizgnąć się nocą, wziąć tyle złota ile zdołają unieść i zniknąć. Jednak stał się dla nich nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Zaraz przed tym, gdy mieli włamywać się do skarbca, zostali przyłapani przez patrolującą straż i natychmiast wrzuceni do lochu. Jeszcze tego samego dnia dostali wyrok: śmierć na stryczku.Los chciał jednak dla nich inaczej, ponieważ następnego dnia, książę, przedstawił Williamowi pewną propozycję. Była ona następująca: oboje uzyskaliby ułaskawienie w zamian za pewną przysługę. William miał za zadanie zrobić coś, czego nie byli w stanie do tej pory wykonać ludzie księcia: odnaleźć główny posterunek rebeliantów, a następnie natychmiast zameldować o tym księciu, by mógł z nimi skończyć raz na zawsze.William przystaje na propozycję, jednak szybko przekona się o tym, że zadanie, które brzmi banalnie, nie będzie wcale takie proste. On sam stanie się celem dla buntowników i przyjdzie mu podjąć trudną decyzję, która zadecyduje o przyszłości mieszkańców całej wyspy Velen.

Instrukcja:

#1 Pobierz i wypakuj zawartość archiwum G2 Patch Bundle do folderu z grą.>Paczka zawiera wszystkie pliki do poprawnego działania gry, są to: Player Kit 2.8, System Pack 1.9 oraz Union 1.0k

#2 Pobierz i wypakuj zawartość archiwum Velen_Data do folderu z grą.

Opcjonalne:
>Jeśli chcesz zainstalować niemiecki dubbing - Pobierz i wypakuj zawartość archiwum Velen_Speech do folderu z grą.
>Jeśli chcesz zainstalować DirectX 11 - Pobierz i wypakuj zawartość wybranego archiwum z DX11 do folderu system.
>Jeśli chcesz zainstalować dobrane pod Velen pluginy Union'a - Pobierz i wypakuj zawartość wybranego Union_Plugins do folderu z grą.

Galeria:

[Obrazek: CtChQT4.png]
[Obrazek: aLbR6nn.jpeg]
[Obrazek: 77uI9mP.jpeg]
[Obrazek: A2aMOhN.png]
[Obrazek: 4DlgqrM.png]
[Obrazek: 3b1aZzK.jpeg]
[Obrazek: Vh701DY.png]
[Obrazek: g1J6vRF.png]
[Obrazek: f9TGtBd.png]
[Obrazek: 8iFpmpF.png]
[Obrazek: uNWWtJ9.png]
[Obrazek: pZ9CIuX.png]
[Obrazek: GCJ11ms.png]
[Obrazek: ea7eyj4.png]
[Obrazek: rxqRPAM.png]
Odpowiedz

Witam. Mam nadzieję, że jest to też wątek do rozwiązywania problemów z modem. Otóż wypakowałem pliki z Velen_Data do folderu z grą tak jak należy, ale po odpaleniu moda przez GothicStartera (oczywiście uruchomionego jako administrator) pojawiało się menu z czystego G2NK. Próbowałem kilka razy reinstalował moda, ale wciąż jest to czysty G2NK i po włączeniu nowej gry Bezi jest w czarnej pustce. Nie wiem już, co robić i pomyślałem, że może ktoś mi tutaj pomoże. Z góry dzięki za odpowiedź :)
Odpowiedz

Pokaż screen z folderu "System" i screen z folderu "modvdf".
Odpowiedz

Oto screeny.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Paczka z modem (.mod) jest "zipped", więc wymaga Uniona, którego nie zainstalowałeś. Zobacz pierwszy punkt instalacji.
Odpowiedz

Uniona miałem, ale wtedy Gothic nie chciał mi się odpalić, bo był jakiś problem.
''Uwaga! Istnieją symbole które mogą wywołać błędy w grze. Jedynie litery łacińskie oraz niektóre inne znaki są dozwolone. Proszę wyklucz następujące znaki: ł"
Więc odinstalowałem, bo sądziłem, że Uniony to tylko nieobowiązkowe dodatki, tak jak w Odysei.
Odpowiedz

Te symbole to polskie znaki w nazwie folderu Gothica. Ty masz ewidentnie płytową wersję, bo tam domyślna nazwa zawiera polskie znaki (idiotyzm xD), więc nazwę folderu "Gothic II ZŁota edycja" musisz zmienić na "Gothic II Zlota Edycja" (usunąć Ł). Wtedy zadziała.
Odpowiedz

Faktycznie działa. Dzięki :)
Odpowiedz

Witam,
Mam problem z tą modyfikacją. Wydaje się, że wszystko poprawnie zainstalowałem, ponieważ odpala się mod, można wybrać wszelkie ustawienia i poziom trudności. Ale gdy wybieram rozpocznij nową grę pasek się ładuje do połowy, muzyka cichnie i pojawia się czarny ekran. I koniec. Co może być tego przyczyną?
Odpowiedz

Spróbuj pominąć intro.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości