Mroczne Tajemnice Problem z zadaniem

Witam. Mam problem następujący:Zadanie "Obóz Przemytników" gdy mamy zanieść dostawę do obozu bandytów, mam hasło i cały towar, ale na wejściu Kosa i tak mnie kopie... Trzy razy próbowwałem i tylko raz podszedł żeby zapytać o to hasło, po czym i tak zaczął mnie bić. Ubiłem go, ale w obozie i tak wszyscy zabijają. Ktoś wie jak możnaby to rozwiązać? Pozdrawiam
Odpowiedz

Jest submod naprawiający ten błąd, ale chyba obniża poziom trudności moda.
Najprościej jest zabić Quentina i Kosę, a później przywołać kodami.
Kosa - ORG_864_Kosa
Quentin - ORG_858_Quentin
Odpowiedz

(09-06-2021, 15:22)jacek napisał(a):  Jest submod naprawiający ten błąd, ale chyba obniża poziom trudności moda.
Kosa - ORG_864_Kosa

a jakiś link można do tego submoda? Bo tam cały obóz się na mnie rzuca, więc zbyt wiele nie wskóram ^^
Odpowiedz

(10-06-2021, 15:59)kottojest napisał(a):  
(09-06-2021, 15:22)jacek napisał(a):  Jest submod naprawiający ten błąd, ale chyba obniża poziom trudności moda.
Kosa - ORG_864_Kosa

a jakiś link można do tego submoda? Bo tam cały obóz się na mnie rzuca, więc zbyt wiele nie wskóram ^^

O to link do submoda  https://drive.google.com/file/d/0B2TO_WD...LGbJ0JsGRg pliki musisz kopiować to pliku data
Odpowiedz

kurde wkleiłem i nie pomaga, tylko mi nie mów, że od nowa trzeba zaczynać czy coś... [?]
Odpowiedz

(11-06-2021, 11:40)kottojest napisał(a):  kurde wkleiłem i nie pomaga, tylko mi nie mów, że od nowa trzeba zaczynać czy coś... [?]

Niestedy musisz
Odpowiedz

(11-06-2021, 17:06)wojteko napisał(a):  
(11-06-2021, 11:40)kottojest napisał(a):  kurde wkleiłem i nie pomaga, tylko mi nie mów, że od nowa trzeba zaczynać czy coś... [?]

Niestedy musisz

Dobra znalazłem, dla tych którzy też się borykają z tym problemem:
1. kod na nieśmiertelność
2. wcielamy się w kosę (marvin + o)
3. w konsoli wpisujemy edit abilities -> NPC_type i wpisujemy 3
4. Wracamy do swojej postaci
5. Rozmawiamy z Kosą
Po czym ten sam proces powtarzamy z Quentinem(z tym, że najlepiej odciągnąć go troszkę na bok [ ja użyłem po prostu kuszy żeby się w niego wcielić]).
Gdy już skończymy dialog z Quentinem to znów się wcielamy i robimy w konsoli edit abilities -> NPC_type 1.
To samo robimy z Kosą, wyłączamy God mode i ciągłość fabuły mamy zachowaną :) 
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości