Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wyżej.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

W nowym przejściu do Górniczej Doliny, ale już po stronie GD na wybrzeżu są rozbite statki i jest tam trochę szkieletów oraz upadły paladyn.
Ma on przy sobie miksturę siły :D

Dopiero zacząłem grać w L'Hiver i bardzo mi się spodobał, ale jak zobaczyłem nową drogę do GD, to ciekawość zwyciężyła i skończyło się na konkretnym dokokszeniu postaci i poddaniu eksploracji nowych terenów :D
Odpowiedz

@up
Kawałek przed wybrzeżem jest boss czarnych trolli, loot to mikstrurka siły, za nim w jaksini miksturka życia.
Odpowiedz

Idąc dalej wybrzeżem gdzie pierwszy raz spotykamy Skipa znajdziemy wrak statku. Wchodząc po jego złamanym maszcie na półkę skalną/występ skalny znajdziemy miksturkę siły
Odpowiedz

Jeszcze z ciekawostek.
Warto eksplorować lasy. Można trafić na młode klony, które rzucają się z daleka żółtym odcieniem liści.
Przy ich ścinaniu dostaje się +15 PD, 10 sztuk drewna (pewnie do wyrabiania łuków) i pojawia się napis "czujesz się silniejszy", który dla wielu pewnie jest czytelny :)
Tak, za każde 5 ściętych drzew dostaje się kolejno +1, +2, +3 siły itd. W początkach gry spokojnie udało mi się znaleźć 15 klonów, nie będąc jeszcze nawet w rejonie wykopalisk, a grając na normalnym te +6 siły robi naprawdę sporą różnicę.
Mogę jeszcze podpowiedzieć że raczej nie ma ich w nowym lesie za farmą Onara, ale w starych lasach naprawdę ich nie brakuje.
Odpowiedz

Nie jest to jakaś przydatna ciekawostka, ale...
O stroju magnata (czy raczej Gomeza) w podziemniach zamku w starym obozie pewnie wszyscy wiedzą.
Ale w zewnętrznym pierścieniu tak z dwie chaty na lewo od chaty Fiska (czyli w stronę Świstaka) jest skrzynia w której jest zbroja cienia, czyli w dwójce "pancerz Diega".
Tylko uwaga na kowadło xD
Odpowiedz

polecam jeść dużo zup rybnych ;)
Odpowiedz

Myślę że dość przydatna ciekawostka.
Jak ktoś robi ze smoczych korzeni miksury siły, to warto nie zużywać goblinich jagód, czy ognistych korzeni i odwrotnie.
w V rozdziale u Sagitty pojawia się dużo szczawi królewskich, kilkanaście.
Odpowiedz

Może nie tyle ciekawostka, co przydatny myk na start gry, jeśli gracie magiem na hardcore.

Ofiarujemy Beliarowi 1 pkt many i śpimy do następnego dnia. Po oddaniu tak 5 pkt mamy od niego 1750 sztuk złota, 3 zwoje - szkielet, zniszczenie ożywieńca i szał Beliara 130 dmg, oraz 10 PN. No i Beliar nas kocha. Jeden level up i możemy się nauczyć u Belka regeneracji many, co mega przyspiesza grę i eliminuje potrzebę używania mikstur na niższych poziomach. Przynajmniej we wczesnej grze regeneracja za 5 pkt maks. many to dobry deal, bo dzięki niej mimo mniejszej maksymalnej możemy z jednego paska rzucić ciurkiem o jedną błyskawicę więcej. Czy to, że polubiliśmy się z Beliarem przeszkadza nam jakoś w dostaniu bonusów od Innosa albo zostaniu Nowicjuszem – dopiero się przekonam :D
Odpowiedz

W słonecznym kręgu (tam gdzie było oko innosa) można znaleśc pierściej teleportacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości