Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

Lutero ale zapewne grasz o zgrozo na poziomie latwym wiec w ogule nie masz takiej mozliwosc, nauki owej umiejetnosci.
Odpowiedz

Tak dałem łatwy bo bardzo dawno nie grałem i żałuje że taki ustawiłem, jest to bardzo łatwe i nie sprawia wg trudności rozgrywka, napewno przejde następny raz na najwyższym
Odpowiedz

Gdzie naucze się regeneracji many?
Odpowiedz

Przy kapliczce Beliara albo Innosa.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Wiem, że jest w kapliczce Beliara za 20 PN jakiś poziom doskonały i "Nie jestem jeszcze gotowy". Myślałem, że ktoś uczy jakiegoś 'niższego' poziomu....
Odpowiedz

Czy do używania magicznych bełtów potrzebna jest magiczna kusza czy może jest jakaś możliwość zmiany amonicji której używamy?
Odpowiedz

(15-05-2021, 17:32)siwy2866 napisał(a):  Czy do używania magicznych bełtów potrzebna jest magiczna kusza czy może jest jakaś możliwość zmiany amonicji której używamy?
Tylko do magicznej kuszy.
Odpowiedz

Jakie są wymogi do nauki regeneracji many i HP w kapliczkach?
Odpowiedz

W opisie modyfikacji przeczytałem ze jest możliwość ulepszania run. W związku z tym czy jest możliwość ulepszania także Ognistej błyskawicy którą dostaje się na początku gry po wybraniu przeszłości maga? Jeżeli tak, to czy da sie to zrobić przed dołączeniem do klasztoru/magów ognia? I najważniejsze u kogo można ulepszać runy/nauczyć się tej umiejętności?
Odpowiedz

Tak, widziałem w tekście, że da się ją ulepszyć. Tyle mogę powiedzieć.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości