Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

No jest.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Dzięki. 
A jeszcze jedno pytanko. Gram na poziomie hardcore i jak idę się kłaść do łóżka,  to mam tylko odpocznij albo włącz funkcję pokaż lvl itp, a nie mam tych dodatkowych możliwości co na filmie prezentującym mod.
Czy to zależy pod poziomu trudności?
Odpowiedz

Idąć w najemnika pod zręczność wybrać bospera czy lepiej harada ? Oraz jeżeli możecie to podajcie jakieś wskazówki pod ten styl.
Odpowiedz

A propo tego że nie byłem wstanie wzmocnić szaty Maga Ognia. Już wiem o co chodzi. Ta szata którą dostajemy na początku, chociaż jest ona nazwana Szata Maga Ognia to jest ot chyba tak naprawdę Lekka Szata Maga Ognia. Szatę Maga Ognia można kupić od Goraxa za 1500 sztuk złota. I teraz normalnie podziałało. Po prostu dwa itemy są tak samo nazwane.
Odpowiedz

(26-04-2021, 20:56)email napisał(a):  Dzięki. 
A jeszcze jedno pytanko. Gram na poziomie hardcore i jak idę się kłaść do łóżka,  to mam tylko odpocznij albo włącz funkcję pokaż lvl itp, a nie mam tych dodatkowych możliwości co na filmie prezentującym mod.
Czy to zależy pod poziomu trudności?

Tak.

(26-04-2021, 22:44)BvnsPL napisał(a):  Idąć w najemnika pod zręczność wybrać bospera czy lepiej harada ? Oraz jeżeli możecie to podajcie jakieś wskazówki pod ten styl.

Raczej Bosper. Dzięki temu będziesz miał możliwość nauki nowych umiejętności związanych z jego rzemiosłem — tworzenie strzał i bełtów, produkcja skór czy ulepszanie broni dystansowych.

Odpowiedz

Czy na łatwym poziomie trudności można nauczyć się wszystkich umiejętności np targowanie ulepszanie pancerzy itp ?
Odpowiedz

Nie.

Odpowiedz

Troche to idiotyczne,że nie można nauczyć się targowania na łatwym poziomie. Rozumiałbym gdyby na poziomie trudnym nie było takiej możliwości, ponieważ gra ma być jakimś wyzwaniem.
Odpowiedz

Kto uczy nas ulepszania broni?

[Obrazek: VoOtmYh.png]
Odpowiedz

Bosper, jeśli będziemy jego czeladnikiem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości