Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

Dzięki za to :)
Chyba zagram potem na normalnym.
Na łatwym jest aż trochę za łatwo, ale w sumie mi to wcale nie przeszkadza :D
Ciekawi mi jak jest z maksymalną nauką, np czy jak za pomocą bonusów dobiję do 200 siły, to już nie będę się mógł uczyć dalej, czy zrobione jest to tak, że ograniczenie maksymalne jest tylko dla wyczuonego poziomu.
Dobrze to wiedzieć, póki co mam z Nocy Kruka odruch nie używania bonusów hehe.

Edit, no i sprawdziłem jeszcze pod koniec 2 rozdziału na Brutusie w zamku.
Miałem 151 siły, uzyłem bonusów dobijając do 210 i mimo że miałem mnóstwo PN, to pojawił się komunikat że max to 200 siły smutajka
Wczytałem i spokojnie wuczyłem się u Brutusa do 161 siły za 50 PN.

Także niestety wygląda na to, że wciąż za wcześniejsze użycie bonusów jakąś karę jednak się ponosi.
Choć to problem w sumie chyba tylko łatwego poziomu, raczej ciężko mi sobie wyobrazić dobicie do 200, czy nawet tych 150 siły bez bonusów na innych poziomach.

W każdym razie grając dalej na łatwym pozostaje mi trzymać bonusy dalej, bo choć mam przypakowaną postać to wciąż II rozdział i na co ja potem będę wydawał PN...
Odpowiedz

Jakie są potrzebne składniki do ulepszenia zwykłej szaty maga ognia? Bo niby mam umiejętność oraz wszystkie składniki z receptury, ale dalej jest że za mało składników.
Odpowiedz

[Obrazek: k3IBVAV.jpg]

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

No i właśnie tu jest problem, bo mam wszystkie składniki, a jednak dalej jest że jest ich za mało.
Odpowiedz

No to niestety nie pomogę, nie mam wglądu w skrypty.

Odpowiedz

Cześć,

Od kilku dni gram w L'Hiver i gra się bardzo dobrze, mam jednak jeden problem.  W opisach modu widnieje informacja, że dodaje on tarcze, lecz ja takich w mojej rozgrywce (2 rozdział) jeszcze nie spotkałem ani razu. Moda ściągłem używając programu Spine, w pliku SystemPack.ini widnieje wpis EnableShields=1. Używam Union (i dodatkowo kilku małych modów), lecz nawet jak wyłącze Union (zostane na starym Systempack) i wyłącze wszystkie inne mody to po rozpoczęciu nowej rozgrywki nie widzę żadnych tarcz. Próbowalem nawet ominąć Spine i zainstalować ręcznie, ale rezultat jest taki sam. To jest pierwszy raz kiedy gram w Gothic na modach więc pewnie robie coś źle - będe wdzieczny za pomoc.

Dodatkowo, mam jeszcze jedno pytanie. Czy mod ten dodaje jakieś nowości do kowalstwa? Zostałem właśnie uczniem u kowala w Korinis i z tego co widzę nie ma on nic nowego w porównaniu z podstawową wersją (mogę się mylić oczywiście - ostatni raz w Gothica grałem jakieś 11 lat temu).

Dzięki za pomoc :)
Odpowiedz

(26-04-2021, 10:08)KyonV2 napisał(a):  W opisach modu widnieje informacja, że dodaje on tarcze, lecz ja takich w mojej rozgrywce (2 rozdział) jeszcze nie spotkałem ani razu.

Według opisu jest jedna tarcza.

Ma ją Inubis.
(26-04-2021, 10:08)KyonV2 napisał(a):  Czy mod ten dodaje jakieś nowości do kowalstwa?

Można ulepszać pancerze, o reszcie nie wiem.

Odpowiedz

A to musiałem źle przeczytać,

Dzięki bardzo za szybką odpowiedź!
Odpowiedz

Przechodzę drugi raz i jeden problem wyhaczyłem, który znowu mi się powtarza.
Mianowicie chodzi o strażnika pilnującego składowiska.
Jest problem z uspieniem go, myślałem że chodzi o to że za daleko, ale chyba nie. Wspiąłem się po murku i probówałem od tyłu go uśpić i dalej nie działa.
Poprzednim razem się udało, ale dopiero za którymś razem. Teraz póki co nie mogę go uśpić.

Biorąc pod uwagę że nie ma skórzanego pancerza w skrzyni, wydaje mi się że lepiej było zostawić strażnika po staremu w portalu.
A tak jest tylko sztuczne utrudnienie przez głupi błąd, a wszystko po to żeby dostać strój obywatela niewiele lepszy od spodni kopacza i parę kiełbas.
Do tego wydaje się 100 szt. zł na zaklęcie, które... nie chce działać.

Póki co jak grałem wcześniej do 3 rozdziału, to chyba względnie najpoważniejszy błąd jaki znalazłem.

EDIT: dobra, wziąłem Niepamięć zamiast snu xD (ta sama ikonka).
Ale nie zmienia to faktu, że za pierwszym razem jak przechodziłem to tak czy siak z daleka zaklęcie nie chciało zadziałac, a z bliska już strażnik zaczepiał i lekki problem był.
Odpowiedz

Cześć,
Czy w tej wersji L'hiver jest ruda żelaza, bo mam podobny problem jak wyżej ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości