Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

Inubis.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Czy żeby dostać się do Hagena bez gildi trzeba spełnić jakieś warunki, bo nie mam opcji u ogrodnika żeby mi pomógł?
Odpowiedz

Wystarczy zabić Dextera i powiedzieć o tym Vatrasowi.

Odpowiedz

Witam, wie ktoś może gdzie znajdę jakąś listę potrzebnych składników do nowych run typu ognista błyskawica(marduk uczy nas tej formuły na pierwszym kręgu magii)?
Odpowiedz

Dziwne, że tego uczy, bo o tym zaklęciu nie ma akurat nigdzie wzmianki. Tylko że można ulepszyć.

Odpowiedz

Gra mi się super w tego moda, ale mam jedno zasadnicze pytanie jako że kończę 1 rozdział i trzeba podjąć decyzje.

1. Co właściwie daje bezgildyjne przejście gry? W sensie nie chodzi mi o samo to że się da, co dla nie jednego jest pewnie fajne same w sobie, ale omija nas przez to sporo fajnych zbroi, parę zadań gildyjnych.
W związku z tym pytanie, jakie korzyści daje brak przynaleźności i czy to się w jakimkolwiek stopniu opłaca?

2. Kto uczy negocjacji? Gdzieś tu czytałem że niby Lutero, ale nie widziałem u niego takiej opcji. Chyba że to pewnie dopiero po przyniesieniu pazurów zębacza...

3. Kto może nauczyć ulepszania pancerza?

4. Czy teraz grając paladynem, lub magiem, magiczna ruda się do czegokolwiek przyda, czy dalej będzie całkowicie bezużyteczna?
Odpowiedz

1. Nie wiem.
2. Lutero powinien od samego początku, ale możliwe, że to zależy od poziomu trudności. W każdym razie tylko on tego uczy.
3. Różnie. Bennet, Harad, Carl. I to po spełnieniu odpowiednich warunków.
4. Nie wiem.

Odpowiedz

Dziękuję Ci :)
Własnie do odpowiedzi na 3 pytanie zdążyłem sam dojśc wczoraj :D
Jak się wstąpi do straży, to pojawia się opcja z Bennetem i on uczy wzmocnienia pancerzy straży, natomiast po wstąpieniu do wodnego kręgu Lares informuje o Carlu.

Z tym Lutero to mnie trochę zmartwiłeś.
Generalnie ten mod trudnościowo grając na łatwym jest dla mnie znacznie łatwiejszy niż podstawowa Noc Kruka (i chwała za to, właśnie po to są stopnie trudności, choć może przydałby się jeszcze jakiś pośredni, np z więcej PN za level, ale bez x1,5 expa, albo na odwrót), natomiast dużo trudniej jest z forsą. Mimo że nauczyłem się od razu wykuwać El Bastardo to liczba stalowych prętów jest mocno zmniejszona, a za to jest więcej rzeczy na które można wydawać i dlatego Lutero i lepsze ceny by się przydał. 
Ale nic, dam radę, choć nie będę tak bogaty jak w Nocy Kruka :D

W każdym razie pytania 1 i 4 pozostają aktualne jakby ktoś znał odpowiedź :)
Odpowiedz

1. Jeżeli się nie mylę jedną z korzyści jest możliwośc dołączenia do Magów Wody.
3. Tak jak wyżej. Bennet po tym jak nauczysz się wykuwać choćby podstawowy miecz, Carl zbroja wodnego kręgu po tym jak zagadasz z Laresem(kucie podstawowego miecza również wymagana inaczej opcja dialogowa będzie niewidoczna), no i Bennet tylko jako najemnik.
4. Jestem w 4 rozdziale, gram magiem. Bryłki przydają się do ulepszania run jak narazie użyłem 3 sztuk.

pozdrawiam
Odpowiedz

Wloczylem gre na kazdym z 4 poziomow trudnosci , wyglonda na to ze Łatwy wywala wszystkie opcje prawie co mod daje jesli nie wszystkie  (regeneracja many . zycia , targowanie sie i pewnie inne tez ) normalny i trudny maja te opcje hardcore tez jedyne co wywala to zmiany pn pd i pz na poziom w Łozku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości