Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

(12-10-2021, 21:29)KsFPL napisał(a):  Czy komus udalo sie ulepszyc zbroje z pancerzy pelzacza? Gram bezgildyjnym, znam podstawy kowalstwa i nie widze opcji dialogowej u zadnego z kowali oraz Wilka i Gestaha. Jakiego warunku brakuje?
Racja nie zwróciłem uwagi. W 3 rozdziale pojawia się opcja kradzieży kieszonkowej u Wilka na farmie Onara - przepisu na ulepszenie zbroi z pancerzy pełzacza. Nie wymaga nawet nauki podstaw kowalstwa.
Odpowiedz

Hej wszystkim, mam taki problem:

Robię zadanie zaginieni nowicjusze i nie następuje atak cieni masjafu, już kilka godzin próbowałem na różne sposoby (różne godziny rozmów z Balamem i Tiraxem, wykonywanie zadań o różnych porach i w różnej kolejności) i utknąłem w miejscu. Po wykonaniu zadań dla Tiraxa i Balama nic się nie dzieje, przejrzałem internety ale rozwiązania nie znalazłem, ktoś coś pomoże?
Odpowiedz

Świetny mod rozrzeżający nieco podstawkę, ciekawe zmiany świata poprawiające Gothica 2. Grałem jako Mag Wody, balans jest ok, powiedziałbym nawet że trzeba uwarzać na co się wydaje punkty bo na końcu może się okazać że braknie na dobicie do 100% walką bronią dwuręczną tak jak mi niestety. Dawno nie grałem w czystą podstawkę ale mod wydaje się nieco trudniejszy, a już na pewno w porównaniu z np Nostalgic Edition, gdzie po 2 rozdziale nie chciało mi się grać, bo byłem koksem (lubie zabijać wiekszość tego co chodzi po świecie).
Odpowiedz

(24-10-2021, 23:25)Ciechu napisał(a):  Hej wszystkim, mam taki problem:

Robię zadanie zaginieni nowicjusze i nie następuje atak cieni masjafu, już kilka godzin próbowałem na różne sposoby (różne godziny rozmów z Balamem i Tiraxem, wykonywanie zadań o różnych porach i w różnej kolejności) i utknąłem w miejscu. Po wykonaniu zadań dla Tiraxa i Balama nic się nie dzieje, przejrzałem internety ale rozwiązania nie znalazłem, ktoś coś pomoże?
Udało mi się rozwiązać problem, teraz opiszę go tutaj:

Zrobiłem wszystkie zadania u Tiraxa i Balama ale brakowało mi zadania "Owcze skóry dla Tiraxa" (Tirax nie dał mi tego zadania), przez co nie było ataku cieni masjafu i nie dało się zrobić wątku asasynów.
Przypomniało mi się że Grimbald (myśliwy którego mamy zapytać o skóry) nie żyje bo zabił go czarny troll.
Przywołałem Grimbalda za pomocą kodu "insert Bau_982_Grimbald" i wtedy zadanie ze skórami pojawiło się u Tiraxa i można popchnąć wątek asasynów do przodu.
:D
Odpowiedz

Że też takie rzeczy mają miejsce w L’Hiverze. myśli

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Ma ktoś spis potrzebnych rzeczy do ulepszania pancerzy? Aktualnie udało mi się ulepszyć lekki pancerz najemnika, ale mam problem ze średnim pancerzem najemnika i Zbroją kręgu wody. Jakie są zapotrzebowania na poszczególne pancerze?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości