Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

To nie jest l'hiver nie ma  z nim niemal nic wspólnego i tak jest prostszy, bo to jest styl Niemców dla nich nk jest za trudne z definicji wiec ich  mody  maja absurdalnie niski poziom trudności z pewnymi wyjątkami.
Odpowiedz

to muszę szukać działającego oryginalnego
Odpowiedz

U Was też nie da się aktywować questa "Posiadłości budowniczych" u Riordiana po przybuciu do Jarkendaru? Zadanie zostalo usunięte w modzie?

edit
Zadanie aktywuje się jak wracamy po zrobieniu zadań w obozie piratów.
Odpowiedz

W ogole przy zabawie z tym questem odkryłem ciekawe możliwości które prawdopodobnie dzialają w każdej wersji G2NC, mianowicie opcja na wiecej expa/golda w obozie piratów po kolei:
idziemy z Jackem Aligatorem na polowanie -> do Henrego ale nie dajemy opcji "wpuść mnie" tylko o bandytach w wieży (żeby aktywować misej "wieża") -> wchodzimy do obozu piratow przez połke skalną omijajac Henrego -> oddajemy questa z mięsem dla Morgana i aktywujemy questa z oczysczzeniem plaży na północy -> nie oddajemy dostawy od Baltrama Skipowi -> idziemy do Farncisa kradniemy klucz, wchodzimy do chaty -> Greg aktywuje misje brzytwiaki -> zabijamy je omijajac Henrego -> wracamy do Greaga i dajemy opcję dialogową "czy ma dla nas jeszce jakieś zadanie", zleca nam oczyszczenie wieży z bandytow drugi raz (misja "wieża") -> idziemy i czyścimy wieże teraz juz noralnie idziemy do Henrego po odbór exp za wieże i mowimy opcje wpuść mnie -> nie mowimy o opcji z drewna Malcolma jedynie dostawa Skip + wieża (wchodzimy do obozu za 200gold) -> idziemy do Gregoa dostajemy dodatkowy exp + 200 golda -> teraz idziemy czyścic plaże na północy -> do Morgana po exp + gold -> do Grega po dodatkowy exp +gold -> do Henrego i aktywujemy misje z drewnem za ktore jak odnajedziemy martwego Malcomlma kolejne dodatkowe exp (zawsze pomijalem ta misje bo jak idziemy z Jackiem Krokodylkiem ;) ‌to gadamy po drodze z Malcolmem i pożniej wchodizmy do obozu taniej o 100 golda ale tracimy to zadanie/exp i rzadki dialog z Henrym :D ‌) teraz możemy robić reszte misji w obozie piratów. Trzeba to zrobić dokładnie w tej kolejności co napisane innaczej nie działa, mam nadzieję ze ktoś skoczysta z dodatkowego expa i golda pozdro! :)
Odpowiedz

Wie ktoś co otwiera klucz znaleziony u Lorda szkieletów z warowni przy kamiennym smoku?
Odpowiedz

Zapewne jakąś skrzynkę w fortecy ^^ nie było jakiejś za ścianą?
Odpowiedz

(09-10-2021, 10:22)IgnisBox napisał(a):  Zapewne jakąś skrzynkę w fortecy ^^ nie było jakiejś za ścianą?
Taaa, w ukrytej bibliotece. Dzięki, zapomniałem, że tam zamknięta skrzynka była heart
Odpowiedz

Czy komus udalo sie ulepszyc zbroje z pancerzy pelzacza? Gram bezgildyjnym, znam podstawy kowalstwa i nie widze opcji dialogowej u zadnego z kowali oraz Wilka i Gestaha. Jakiego warunku brakuje?
Odpowiedz

(12-10-2021, 21:29)KsFPL napisał(a):  Czy komus udalo sie ulepszyc zbroje z pancerzy pelzacza? Gram bezgildyjnym, znam podstawy kowalstwa i nie widze opcji dialogowej u zadnego z kowali oraz Wilka i Gestaha. Jakiego warunku brakuje?
Musisz nauczyć się ulepszania zbroi u Harada/Carla.
Odpowiedz

(12-10-2021, 21:29)KsFPL napisał(a):  Czy komus udalo sie ulepszyc zbroje z pancerzy pelzacza? Gram bezgildyjnym, znam podstawy kowalstwa i nie widze opcji dialogowej u zadnego z kowali oraz Wilka i Gestaha. Jakiego warunku brakuje?
Kradzież przepisu u Wilka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości