Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne oraz inne pytania ogólne
#1

Jak wyżej.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz
#2

Dlaczego temat z 1.1 zostal zamkniety i przeniesiony do archiwum i to bez powodu?
To sa dwie rozne modifikacje. Niemiecka wersja nie jest zadnym nastepstwem ani rozwinieciem tematu, czy to tak trudno zrozumiec?
Zwracam sie z prosba o przywrocenie tematu wersji 1.1
Odpowiedz
#3

W tej kwestii trudno się nie zgodzić z Tizgarem, szczególnie że wersja 1.2 rosyjska graficznie znacznie się różni od wersji Marcello. Chyba, że chodzi o promowanie własnych produktów, to wtedy nic mi do tego :P

<p>[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]<br></p>
Odpowiedz
#4

Okej, w sumie racja, zaraz to zrobię.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz
#5

Podczas ładowania nowej gry wyskakuje mi informacja "Program przestał działać". I w tle są dźwięki z intra jednak tego intra nie widzę, jedynie co jest na widoku to pasek częściowo zapełniony.
Odpowiedz
#6

(11-04-2021, 19:38)Whitie napisał(a):  Podczas ładowania nowej gry wyskakuje mi informacja "Program przestał działać". I w tle są dźwięki z intra jednak tego intra nie widzę, jedynie co jest na widoku to pasek częściowo zapełniony.
Jak intro się skończy, to gra będzie działać. Przyczyny zawieszania niestety nie znam.
Odpowiedz
#7

Cześć! Znacie jakiś alternatywny sposób na wyłączenie napisów dialogowych? Bo mimo iż wybieram opcję w menu gry żeby napisy były wyłączone to nadal są wyświetlane podczas rozmowy z npc.
Odpowiedz
#8

Ten mod to trochę taki Gothic II randomizer. Nie ma czegoś podobnego do Gothic I?
Odpowiedz
#9

Do jedynki od lat powstaje Reloaded Mod, ale ten w przeciwienstwie do L'Hivera skupia się chyba wyłącznie na grafice. No a przynajmniej tak mi się wydaje.
Odpowiedz
#10

(12-04-2021, 03:56)Dharxen napisał(a):  Do jedynki od lat powstaje Reloaded Mod, ale ten w przeciwienstwie do L'Hivera skupia się chyba wyłącznie na grafice. No a przynajmniej tak mi się wydaje.
Poprawy graficzne nie interesują mnie tak bardzo w przeciwieństwie do tego jak L'Hvera rozmieszcza NPCów i przedmiotów w nowym miejscu. Grając pierwszy raz w L'Hvera czuje się jakby to był taki randomizer Gothica. Szukam czegoś podobnego do Gothic I co przemieszcza mniej więcej NPCów - dodając im nowe AI oraz przedmioty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości