Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] L’Hiver DE 2.0 — Opis modyfikacji

Hej, zainstalowałem moda przy pomocy Spine i po uruchomieniu gry nie mam polskich znaków. Ktoś może mi pomóc z tym problemem? :)
Odpowiedz

Pewnie zainstalowałeś to na angielską wersję Gothica. Musisz mieć polską.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

(23-11-2021, 14:13)Quasch napisał(a):  Pewnie zainstalowałeś to na angielską wersję Gothica. Musisz mieć polską.
Strzał w dychę. Dzięki, teraz działa :)
Odpowiedz

Która z wersji L Hivera będzie lepsza jeżeli nie zależy mi aż tak na poziomie trudności tylko zawartości itd?
Odpowiedz

Ludzie najbardziej chwalą sobie tę wersję ze względu na przystępny poziom trudności dla przeciętnego gracza, ale za to nie będziesz miał takich rzeczy jak crafting zbroi czy tereny za palisadą. Musisz sam zdecydować.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Masz 2 wybory angielski lub rosyjski proste, oba sa spolszczone.
Odpowiedz

Czy tylko mi po tej aktualizacji z systempackiem Gothica na steam zepsuł się system nauki z moda? Teraz gra liczy osobno trening +1 i +5, więc jeśli wyuczymy się np. 5 razy siły po +1, to mamy "wyuczono - 5" koło zwiększenia siły o 1 pnkt. i "wyuczono - 0" przy opcji zwiększenia o 5 punktów. No i przeciwnicy dalej podświetlają się do przeszukania, nawet jak już nic nie mają. Wie ktoś jak to naprawić? Opcja cofnięcia wersji Gothica ze steam nic nie dała. smutajka

EDIT: Wszystko już działa :)
Odpowiedz

Czy istnieje wersja moda tylko z zmianami graficznymi?
Odpowiedz

Wie ktos dlaczego w tym modzie nie działa ta paczka textur 
https://www.nexusmods.com/gothic/mods/6?...file_id=45
i jak to naprawić?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości